O NáS

Vanstron automation co, ltd, is a global supplier who is manufacturing and exporting pcb assembly equipment such as boards handling machine, inline laser marker machine, inline vertical curing ovens, uv konzervační pece pro proces automatizace smt. Od založení výrobního závodu v shenzhen, číně, na 2015, náš neustálý vývoj výrobků v oblasti smt se stává důležitým dodavatelem některých avl (schválený seznam prodejců) společnost a je uznávána za výrobky společnosti a reakci od zákazníků po celém světě v oblasti automobilového, elektřiny a elektroniky, Obranný průmysl a zdravotnické oblasti se stáváme vedoucím výrobcem periferních smt v číně s nepřetržitým růstem prodeje. Díky skvělému inženýrskému týmu je vanstron automation nejen k dispozici, aby poskytl našemu zákazníkovi stabilní standardní produkty a řešení, ale také nabídl řešení automatizace přizpůsobení v oblasti procesu smt. zvládneme pokročilý moderní průmyslový komunikační jazyk od Komunikace ethernet se základním programováním plc, což umožňuje, aby naše stroje byly k dispozici k propojení s jakýmkoli strojem na světě jako výsledky, které pomáhají našim koncovým uživatelům zlepšit účinnost výroby, ale není třeba utrácet příliš drahé náklady. Vanstron automation je založena na hodnotách důvěryhodnosti, zaměření a důvěry. Jsme důvěryhodní, protože děláme to, co říkáme-a řekneme, co děláme. Jsme zaměřeni, protože chceme být nejlepší v tom, co jsme dobří v automatizaci výroby elektroniky. A jsme důvěryhodní, protože nejsme jen dodavatelem-jsme partnerem. Jsme dlouhodobým partnerem vedoucích světových trhů a technologií; v našem produktovém portfoliu najdete zavedené technologie i inovativní a průkopnické technologie. Co spojuje všechny naše produkty? Spoléháme na kombinaci vysoce kvalitních řešení a kompetentní podpory, která vám poskytne dlouhodobé a udržitelné výhody procesu. Naše hlavní produkty zahrnují například desky manipulační stroj, inline laserové značkovací stroje, inline vertikální konzervační pece, uv konzervační pece.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Zavedení transportéru pcb shuttle

Multifunkční dopravník pcb shuttle je novým typem dopravního zařízení pro předúpravu elektroforézy. The biggest feature of the pcb shuttle conveyor is that different immersion angles, turning methods, and forward speeds can be optimized according to different models to meet the best processing methods. Umístění a orientace koryťového tělesa značně zkrátí zařízení z důvodu jeho nadhodnocení, takže může být použito pro zařízení pro elektroforézu před ošetřením místo kyvadlových dopravníků nebo jiných dopravních zařízení.

2022-10-13 zobrazit více

Být připraven na vysledovatelnost při práci s inline laserovým označovacím systémem

Looking for the partner of inline laser marking system? tady vanstron automation investoval po dobu 5 let, aby inline laser marking machine perfect for the smt market, which is best for the requirements of the traceability.

2022-02-19 zobrazit více

Aplikace výrobců dopravních dopravníků pcb zavádí dopravní dopravu

Nejprve to bude vysvětleno ze složení systému pásového stroje. Pcb shuttle dopravní dopravní zařízení, která může být široce používána v těžbě, metalurgii, stavebních materiálech, chemickém průmyslu, elektrická energie, potravinářské a jiné průmyslové oblasti v uhelných baních, kovových baních, železných a ocelářských podnicích, Přístavy, cementy a jiné místa mohou vidět velké množství aplikací kožených strojů. Výrobci dopravních dopravníků pcb shuttle vám řeknou, že dopravní stroje mohou nejen dokončit přepravu hromadných materiálů, ale také přenášet hromadné materiály. Velký rozdíl.

2022-10-17 zobrazit více

Klasifikace dopravníků pcb shuttle

Tento úvod je nyní proveden: pcb raketoplány dopravníky jsou klasifikovány podle jejich účelu, včetně všeobecného použití mobilní, podzemní výběr, open-pit těžba pevné, zvláštní konstrukce, posunutelný dopravník, funkci reloadingu specifické pro nakládání, velkého sklonu dopravníka atd.

2022-10-25 zobrazit více

Pcb shuttle conveyor výrobci představit tubulární šroubové dopravníky

(1) pracovní princip tubulárního typu. Výrobce dopravníků s pcb shuttle vám říká, že šroubový dopravník používá rotační skrutku k přesunu přenášeného materiálu podél pevného krytu, aby provedl dopravní práce. Výrobci transportérů pcb shuttle vám řeknou, že jeho ložiska hlavy a ocasí jsou přesunuty na vnější stranu pláště, závesné ložisko přijímá posuvný ložisko s prachu-proof utěsňovací zařízení, ložiskový křoví je obvykle vyrobený z práškové metalurgie, cementová přeprava přijímá plstletý nosný křoví, Visící šachta a šroubová šachta jsou posuvné blokové připojení.

2022-11-01 zobrazit více

Klasifikace dopravníků pcb shuttle

Nyní je provedeno následující úvod: dopravníky s pcb raketoplánem jsou klasifikovány podle jejich účelu, včetně mobilních, podzemních, pevných otevřených jamek, speciální struktury, pohyblivých dopravníků, funkce reloadingu specifická pro nakladač, strmý sklon dopravníka atd.

2022-11-21 zobrazit více

Inteligentní desky manipulační stroj a inteligentní dopravní systém

Zařízení vanstron tvořící inteligentní linku smt je připojeno k řídicímu pc (samostatnému počítači pro centrální řízení zařízení vanstron) prostřednictvím komunikace lan. Zákazník přenáší informace o pcb na každé zařízení vanstron prostřednictvím řídícího pc, aby provozovatel mohl snadno změnit šířku. Kromě toho přitahuje pozornost jako řešení smt nové generace, které zlepšuje produktivitu a konkurenceschopnost zákazníků tím, že umožňuje monitorování stavu zařízení v reálném čase.

2022-11-08 zobrazit více

Aplikace výrobců dopravních dopravníků pcb zavádí dopravní dopravu

Za prvé, to bude vysvětleno ze složení systému pásového stroje. Výrobci dopravních dopravních prostředků pcb shuttle vám řeknou, že dopravní pásek je nejdůležitější hromadný materiál přepravující a nakládající a vykládající, který může být široce používán v těžbě, metalurgii, stavebních materiálech, chemickém průmyslu, elektrická energie a zpracování potravin. A další průmyslové oblasti, uhelné doly, kovové doly, železné a ocelářské podniky, přístavy, cementární závody a jiné místa mohou vidět velké množství kožených strojů.

2022-11-14 zobrazit více

zobrazit více