O NáS

Vanstron automation co, ltd, is a global supplier who is manufacturing and exporting pcb assembly equipment such as boards handling machine, inline laser marker machine, inline vertical curing ovens, uv konzervační pece pro proces automatizace smt. Od založení výrobního závodu v shenzhen, číně, na 2015, náš neustálý vývoj výrobků v oblasti smt se stává důležitým dodavatelem některých avl (schválený seznam prodejců) společnost a je uznávána za výrobky společnosti a reakci od zákazníků po celém světě v oblasti automobilového, elektřiny a elektroniky, Obranný průmysl a zdravotnické oblasti se stáváme vedoucím výrobcem periferních smt v číně s nepřetržitým růstem prodeje. Díky skvělému inženýrskému týmu je vanstron automation nejen k dispozici, aby poskytl našemu zákazníkovi stabilní standardní produkty a řešení, ale také nabídl řešení automatizace přizpůsobení v oblasti procesu smt. zvládneme pokročilý moderní průmyslový komunikační jazyk od Komunikace ethernet se základním programováním plc, což umožňuje, aby naše stroje byly k dispozici k propojení s jakýmkoli strojem na světě jako výsledky, které pomáhají našim koncovým uživatelům zlepšit účinnost výroby, ale není třeba utrácet příliš drahé náklady. Vanstron automation je založena na hodnotách důvěryhodnosti, zaměření a důvěry. Jsme důvěryhodní, protože děláme to, co říkáme-a řekneme, co děláme. Jsme zaměřeni, protože chceme být nejlepší v tom, co jsme dobří v automatizaci výroby elektroniky. A jsme důvěryhodní, protože nejsme jen dodavatelem-jsme partnerem. Jsme dlouhodobým partnerem vedoucích světových trhů a technologií; v našem produktovém portfoliu najdete zavedené technologie i inovativní a průkopnické technologie. Co spojuje všechny naše produkty? Spoléháme na kombinaci vysoce kvalitních řešení a kompetentní podpory, která vám poskytne dlouhodobé a udržitelné výhody procesu. Naše hlavní produkty zahrnují například desky manipulační stroj, inline laserové značkovací stroje, inline vertikální konzervační pece, uv konzervační pece.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Zavedení transportéru pcb shuttle

Multifunkční dopravník pcb shuttle je novým typem dopravního zařízení pro předúpravu elektroforézy. The biggest feature of the pcb shuttle conveyor is that different immersion angles, turning methods, and forward speeds can be optimized according to different models to meet the best processing methods. Umístění a orientace koryťového tělesa značně zkrátí zařízení z důvodu jeho nadhodnocení, takže může být použito pro zařízení pro elektroforézu před ošetřením místo kyvadlových dopravníků nebo jiných dopravních zařízení.

2022-10-13 zobrazit více

Pcb shuttle conveyor výrobci představit dva druhy dopravníků

Výrobci transportérů s plošnými plošinami vám řeknou, že běžně používané dopravníky s pásem lze rozdělit na běžné dopravníky s pásem s hlavním plátnem, vysoce pevné dopravníky s vysokým pásem z ocelového lana, plně vyložené dopravníky s pásem s vyloženým pásem, dopravníky pásů s oheň, dopravníky s dvojitými rychlostmi, dopravníky s dvojitými rychlostmi, dopravníky s přepravním pásem, reverzibilní dopravník s mobilním pásem, dopravník s odolným pásem, atd.

2022-12-12 zobrazit více

Holé desky destacker pro pcb výrobců číny

Technické vlastnosti. 1. bare boards destacker for pcb manufacturers china the destacker can replace manual cans and traditional empty cans destackers, which can save a lot of labor and increase production capacity. 2. bare boards destacker for pcb manufacturers china adopts a programmable computer control system, which improves the accuracy of mechanical actions and is easy to operate.

2023-01-16 zobrazit více

China loader & unloader combination system for pcb manufacturers

China loader & unloader combination system for pcb manufacturers tells you that pcb (printed circuit board) is a printed circuit board, referred to as a printed circuit board, a je jednou z důležitých složek elektronického průmyslu. Čínský systém pro kombinaci nakládačů a odkládačů pro výrobce pcb vám říká, že pro téměř každý druh elektronického zařízení, pokud existují elektronické komponenty, jako jsou integrované obvody, s cílem vytvořit elektrické propojení mezi různými komponenty se používají tištěné desky.

2023-03-06 zobrazit více

Způsob použití holé desky destacker pro pcb

Holé desky destacker pro pcb vám říká, že za prvé, to vysvětluje ze složení pásového dopravního systému, a pásový dopravník je nejdůležitější hromadný materiál přepravující a nakládací a vykládací zařízení. Holé desky destacker pro pcb vám říká, že může být široce používán v těžbě, metalurgii, stavebních materiálech, chemickém průmyslu, elektrické energie, zpracování potravin a dalších průmyslových oborech.

2023-01-02 zobrazit více

Polovodičový nakladač a odkládací stroj vanstron.

Polovodičový nakladač a odkládací stroj vanstron.

2022-12-21 zobrazit více

Klasifikace dopravníků pcb shuttle

Tento úvod je nyní proveden: pcb raketoplány dopravníky jsou klasifikovány podle jejich účelu, včetně všeobecného použití mobilní, podzemní výběr, open-pit těžba pevné, zvláštní konstrukce, posunutelný dopravník, funkci reloadingu specifické pro nakládání, velkého sklonu dopravníka atd.

2022-10-25 zobrazit více

China single magazine unloader for pcb on sales introduce the use of unloader

China single magazine unloader for pcb on sales tells you that the unloader is pressure resistant type, it adopts a enclosed rotor. China single magazine unloader for pcb on sales it can be widely used in suction type, pressure type air conveying systems, and negative pressure conveying equipment.

2023-03-20 zobrazit více

zobrazit více