درباره ما

اتوماتيک ونسترون "لتد"، يه تجهيزات جهانيه که داره توليد و صادرات تجهيزات "پي سيبي" مثل ماشين دستگيري تخته ميکنه ماشين نشانگر ليزري، اجاق درمان عمودي، اجاق هاي زيادي براي فرايند اتوماتيک SMT. از زمان تشکيل يک کارخونه توليد در شنزن در سال ۲۰۱۵، توسعهٔ پیوسته محصول ما در میدان SMT تبدیل به مهم و مهم ترین AVL (لیست فروشنده تایید شده) شرکت و شناخته شدن براي محصولات شرکت و واکنشي از مشتري در سراسر جهان در ماشين برق و الکترونيک صنعت دفاع و رشته هاي پزشکي ما در حال تبديل به رشد و رشد و فروش مداوم هستيم به لطف تيم مهندسي، ونسترون اتوماتين در دسترس نيست تا به مشتري ما محصولات و راه حل هاي استاندارد و همچنین راه حل های اتوماتیزی سفارشی در میدان فرایند SMT. ما زبان ارتباطات صنعتي پيشرفته مدرن رو استاد مي کنيم ارتباطات اترنت با برنامه نويسي ابتداي PLC، که اجازه میده ماشین ما در دسترس است تا با هر ماشین در جهان به عنوان نتایج به کاربران پایانی ما بهتر بشه ولي نيازي نيست که هزينه ي گرون رو خرج کني ونسترون خودکار بر اساس ارزشهای اعتبار، تمرکز و اعتماد است. ما قابل اعتماد هستيم چون کاري که ميگيم رو انجام ميديم ما متمرکز هستیم زیرا ما می خواهیم بهترین هایی باشیم که در آنچه ما تولید الکترونیکی خودکار هستیم. و ما قابل اعتماد هستيم چون ما فقط يک تدارکان ما همکار بلند مدت بازار و تکنولوژي هستيم. در پورتfolio محصول ما می توانید تکنولوژی های خوب تاسیس شده و همچنین تکنولوژی های نوآوری و پیشگامی پیدا کنید. چي همه محصولات ما رو به هم وصل ميکنه؟ ما روی ترکیبی از راه حل های کیفیت بالا و پشتیبانی مناسب که به شما امکانات طولانی مدت و پایداری را فراهم میکنند، حساب می کنیم. محصولات اصلی ما شامل نظیر ماشین کنترل تخته ها، ماشین علامت لیزری داخلی، اجاق های درمانی عمودی، اجاق های درمانی UV.

بیشتر ببینید

اخبار

چگونه درمان "يوV" برای تکنولوژی بریدن " PCB" را انقلاب می کند تولید PCB

معرفی: تولید PCB نیاز به درجه بالای دقت و کنترل دارد و درمان یک فرایند حیاتی در چرخه تولید است. با تشکر از اجاق هاي "ونسترون" براي پي بي. تولید کنندگان اکنون می توانند از تکنولوژی بریدن به سود برسند تا فرایند تولیدشان را بهبود برسانند و خط پایین خود را بهبود ببرند.


یک مجله Unloader برای شرکت PCB به شما می گوید که یک ستارگان عموما در قسمت پایین تر از آشپز خاک ها نصب شده است. ببخشيد تک تک مجله ي "آنلادر یک سطح خاص از گرد و خاک باید همیشه در قسمت بالای دریچه خالی غبار چرخش نگه داشته باشد.


احتیاط برای استفاده از لغو کنندۀ مجله برای فراهم کنندگان PCB

قبل از استفاده از مجله ی تنظیم برای تهیه کنندگان PCB مقدار روغن رو بررسي کنيد و نوع روغن توي کاهش دهنده رو بررسي کنيد بعد از يک ماه عمليات جايگزينش کنيد و بعد از آن نفت يک بار عوض ميشه 2. رابط منبع هوایی را متصل کنید، بررسی کنید که آیا رابط با اشیاء خارجی همزمان مسدود می شود، و مطمئن شو که رابط پاک و نرم است.


با نرم افزار اصلی مرکز

Vanstron’s Smart Conveyor Systme can build Smart SMT Line. This is a solution that enables an enterprise-wide integrated management and automated production line.


دقت خالی کنندۀ مجله برای محصولات PCB

یک مجله نالایژن برای محصولات PCB به شما می گوید که پردازش ستاره دقت بالایی دارد و تابع هوای قفل کردن دارد. يه مجله خريد مجله براي محصولات PCB بهتون ميگه که ميتونه بعنوان يک چيزهايي پودر براي خرد کردن و ترتيب سيستم ها استفاده بشه بعنوان يک بازکننده براي جداسازي و سيستم جمع آوري يا براي تغذيه ي فشار و غذا خوردن سيستم هاي نفوذي


دو خط از تخته هاي باهوشي که دستگاه ها رو از "ونسترون" دستگير ميکنن، صنعتي 4.0 آماده!

دو خط از تخته هاي باهوشي که دستگاه ها رو از "ونسترون" دستگير ميکنن، صنعتي 4.0 آماده!


ویژگی هایی از مجله ی تک قیمت پایین برای PCB چین

(۱) مجله ی مجله ی یک مجله راه اندازی برای PCB چین به شما می گوید که نخسته کننده اصول چرخش سیاره را پذیرفته است، و ورودي و خروجي در يک محور هستند قيمت پایین مجله ی مجله ی تک راه اندازی برای پی بی چین به شما میگه که این منحصر به فرد مستقیم به موتور متصل شدن داره بنابراین در ساختار پیچیده است، در ظاهر زیبا، رمان در شکل، اندازه کوچک، و وزن سبک.


مجلهٔ تک چین برای پی بی سی بی روی فروش استفاده های نالاید


بیشتر ببینید