אודות

Vanstron אוטומציה ושות, בע"מ, הוא גלובלי ספק מי הוא ייצור ויצוא pcb הרכבה ציוד כגון לוחות טיפול מכונה, inline לייזר מרקר מכונה, מוטבע אנכי תנורי ריפוי, UV ריפוי תנורי עבור את SMT אוטומציה תהליך. מאז הקמת מפעל לייצור בשנזן, סין, על 2015, שלנו רציף מוצר פיתוח בתחום SMT הופך את ספק חשוב של כמה AVL (אושר ספק רשימה) החברה ולהיות מוכר עבור החברה מוצרים והיענות מלקוחות ברחבי העולם ברכב, חשמל ואלקטרוניקה, הגנה תעשייה ובתחומים רפואיים, אנחנו הופך היצרנית המובילה של SMT היקפי בסין עם רציף מכירות צמיחה. הודות נהדר הנדסת צוות, vanstron אוטומציה הוא לא רק זמין לספק ללקוחות עם יציב סטנדרטי מוצרים ופתרונות, אבל גם מציע את התאמה אישית אוטומציה פתרונות בתהליך SMT שדה. אנחנו הורים את מתקדם מודרני תעשייתי תקשורת שפה את Ethernet תקשורת הבסיסית PLC תכנות, אשר מאפשר שלנו מכונת זמינים לקשר עם כל מכונה בעולם כמו את תוצאות כדי לעזור שלנו סוף משתמשים לשפר את יעילות ייצור אבל לא צריך להשקיע מדי יקר עלות. Vanstron אוטומציה מבוסס על ערכים של אמינות, פוקוס ואמון. אנחנו אמין כי אנחנו לעשות מה שאנחנו אומרים-ואנחנו אומרים מה אנו לעשות. אנו מתמקדים כי אנחנו רוצים להיות הטוב ביותר במה אנחנו טובים-אוטומציה של אלקטרוניקה ייצור. ואנחנו אמין כי אנחנו לא רק ספק-אנחנו שותף. אנחנו השותף לטווח הארוך של עולם שוק וטכנולוגיה מנהיגי; תיק מוצר שלנו אתה יכול למצוא גם הוקם טכנולוגיות כמו גם חדשניים וחלוציות טכנולוגיות. מה מתחבר כל המוצרים שלנו? שסופרים על שילוב של גבוהה-איכות פתרונות ומוסמך תמיכה כי לספק לך עם ארוך טווח קיימא תהליך יתרונות. שלנו core מוצרים כולל כגון לוחות טיפול מכונה, inline לייזר מרקר מכונה, מוטבע אנכי תנורי ריפוי, UV ריפוי תנורי.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

איך uv לרפא תנורים עבור הטכנולוגיה החדשנית של pc

מבוא: ייצור pcb דורש מידה גבוהה של דיוק ושליטה, עם ריפוי להיות תהליך חיוני במחזור הייצור. הודות לתנורי האפורות של ואנסטרון עבור pcb, יצרנים יכולים לנצל את הטכנולוגיה החדשנית כדי לייעל את תהליכי הייצור שלהם ולשפר את השורה התחתונה שלהם.

2023-05-10 ראה עוד

Unloader מגזין יחיד עבור חברת Pcb מציג את unloader

Unloader מגזין יחיד עבור חברת Pcb אומר לך שכוכב unloader מותקנת בדרך כלל בחלק התחתון של האספן האפר הופר. Unloader למגזר ה-pcb אומר לך כי על מנת להבטיח שהחיבור חזק והאוויר חזק, תמיד יש לשמור על רמה מסוימת של אבק. בחלק העליון של שסתום פריקה של אבק רוטרי.

2023-04-19 ראה עוד

אמצעי זהירות לשימוש יחיד מגזין פורק עבור PCB ספקים

1. לפני שימוש יחיד מגזין פורק עבור PCB ספקים, לבדוק את כמות שמן סיכה ואת סוג של שמן מפחית, להחליף אותו עם חדש שמן לאחר חודש אחד של פעולה, ולשנות את שמן פעם בשנה לאחר מכן. 2. חבר את מקור ממשק, לבדוק אם את ממשק חסום על ידי חוץ אובייקטים באותו זמן, ולהבטיח כי את ממשק הוא נקי וחלק;

2023-04-12 ראה עוד

Vanstron חכם PCB טיפול מכונה עם מרכז מאסטר תוכנה

Vanstron של חכם מסוע Systme יכול לבנות חכם SMT קו. זה הוא פתרון המאפשר ארגון רחב משולב ניהול וייצור אוטומטי קו.

2023-04-06 ראה עוד

דיוק של לקנות אחת מגזין פורק עבור PCB מוצרים

לקנות אחת מגזין פורק עבור PCB מוצרים אומר לך את כוכב פורק יש דיוק עיבוד גבוה יש את פונקציה של נעילת אוויר. לקנות אחת מגזין פורק עבור PCB מוצרים אומר לך שזה יכול לשמש אבקה כמותיים מזין עבור ריסוק ודירוג מערכות, כמו פורק להפרדה ואבק אוסף מערכות, או עבור לחץ-האכלה יניקה-האכלה שינוע פנאומטי מערכות.

2023-04-03 ראה עוד

שני קו של חכם לוחות טיפול מכונות Vanstron, תעשייתי 4.0 מוכן!

שני קו של חכם לוחות טיפול מכונות Vanstron, תעשייתי 4.0 מוכן!

2023-04-03 ראה עוד

תכונות של נמוך מחיר יחיד מגזין פורק עבור PCB סין

(1) נמוך מחיר יחיד מגזין פורק עבור PCB סין אומר לך את פורק מאמץ את עיקרון של פלנטרית סיבוב, ואת קלט ופלט הם על אותו ציר. נמוך מחיר יחיד מגזין פורק עבור PCB סין אומר לך שזה ייחודה של להיות ישירות מחובר את מנוע, אז זה הוא קומפקטי במבנה, יפה במראה, רומן בצורה, קטן בגודל, וקל במשקל.

2023-03-27 ראה עוד

סין אחת מגזין פורק עבור PCB על מכירות להציג את משתמש של פורק

סין אחת מגזין פורק עבור PCB על מכירות אומר לך את פורק הוא לחץ עמיד סוג, זה מאמץ סגור הרוטור. סין אחת מגזין פורק עבור PCB על מכירות זה יכול להיות בשימוש נרחב יניקה סוג, לחץ סוג אוויר מערכות שינוע, ושלילי לחץ שינוע ציוד.

2023-03-20 ראה עוד

ראה עוד