אודות

Vanstron אוטומציה ושות, בע"מ, הוא גלובלי ספק מי הוא ייצור ויצוא pcb הרכבה ציוד כגון לוחות טיפול מכונה, inline לייזר מרקר מכונה, מוטבע אנכי תנורי ריפוי, UV ריפוי תנורי עבור את SMT אוטומציה תהליך. מאז הקמת מפעל לייצור בשנזן, סין, על 2015, שלנו רציף מוצר פיתוח בתחום SMT הופך את ספק חשוב של כמה AVL (אושר ספק רשימה) החברה ולהיות מוכר עבור החברה מוצרים והיענות מלקוחות ברחבי העולם ברכב, חשמל ואלקטרוניקה, הגנה תעשייה ובתחומים רפואיים, אנחנו הופך היצרנית המובילה של SMT היקפי בסין עם רציף מכירות צמיחה. הודות נהדר הנדסת צוות, vanstron אוטומציה הוא לא רק זמין לספק ללקוחות עם יציב סטנדרטי מוצרים ופתרונות, אבל גם מציע את התאמה אישית אוטומציה פתרונות בתהליך SMT שדה. אנחנו הורים את מתקדם מודרני תעשייתי תקשורת שפה את Ethernet תקשורת הבסיסית PLC תכנות, אשר מאפשר שלנו מכונת זמינים לקשר עם כל מכונה בעולם כמו את תוצאות כדי לעזור שלנו סוף משתמשים לשפר את יעילות ייצור אבל לא צריך להשקיע מדי יקר עלות. Vanstron אוטומציה מבוסס על ערכים של אמינות, פוקוס ואמון. אנחנו אמין כי אנחנו לעשות מה שאנחנו אומרים-ואנחנו אומרים מה אנו לעשות. אנו מתמקדים כי אנחנו רוצים להיות הטוב ביותר במה אנחנו טובים-אוטומציה של אלקטרוניקה ייצור. ואנחנו אמין כי אנחנו לא רק ספק-אנחנו שותף. אנחנו השותף לטווח הארוך של עולם שוק וטכנולוגיה מנהיגי; תיק מוצר שלנו אתה יכול למצוא גם הוקם טכנולוגיות כמו גם חדשניים וחלוציות טכנולוגיות. מה מתחבר כל המוצרים שלנו? שסופרים על שילוב של גבוהה-איכות פתרונות ומוסמך תמיכה כי לספק לך עם ארוך טווח קיימא תהליך יתרונות. שלנו core מוצרים כולל כגון לוחות טיפול מכונה, inline לייזר מרקר מכונה, מוטבע אנכי תנורי ריפוי, UV ריפוי תנורי.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

מבוא של PCB הסעות מסוע

את רב תכליתי PCB הסעות מסוע הוא סוג חדש של שינוע ציוד לטיפול מקדים אלקטרופורזה. התכונה הגדולה ביותר של PCB הסעות מסוע הוא כי שונה טבילה זוויות, הפיכת שיטות, וקדימה במהירויות יכול להיות מותאם על פי מודלים שונים כדי לענות על הטוב ביותר עיבוד שיטות. את מיקום וכיוון של שוקת גוף לקצר באופן משמעותי את ציוד בשל שלה overestimation, כך שהוא יכול לשמש לטיפול מראש אלקטרופורזה ציוד במקום מטוטלת מסועים או תחבורה אחר.

2022-10-13 ראה עוד

PCB הסעות מסוע יצרני להציג שני סוגים של מסועים

PCB הסעות מסוע יצרני להגיד לך נפוץ חגורת מסועים יכול להיות מחולק רגיל בד חגורת ליבה מסועים, פלדה חבל ליבה גבוהה חוזק חגורת מסועים, מלא פיצוץ הוכחה פריקת חגורת מסועים, להבת מעכב חגורת מסועים, כפול-מהירות כפול-מהירות חגורת מסועים תחבורה חגורת מסוע, הפיך נייד חגורת מסוע, קר עמיד חגורת מסוע, וכו '.

2022-12-12 ראה עוד

חשוף לוחות Destacker עבור PCB יצרנים סין

תכונות טכניות. 1. חשוף לוחות Destacker עבור PCB יצרנים סין את destacker יכול להחליף ידנית פחיות ומסורתית ריק פחיות destackers, אשר יכול לחסוך הרבה עבודה ולהגדיל ייצור קיבולת. 2. חשוף לוחות Destacker עבור PCB יצרנים סין מאמץ לתכנות מחשב בקרת מערכת, אשר משפר את דיוק של מכאני פעולות וקל לתפעול.

2023-01-16 ראה עוד

סין מטעין & פורק שילוב מערכת עבור PCB יצרנים

סין מטעין & פורק שילוב מערכת עבור PCB יצרנים אומר לך PCB (מודפס המעגלים) הוא מעגלים מודפסים, המכונה מעגלים מודפסים, והוא אחד המרכיבים החשובים של תעשיית האלקטרוניקה. סין מטעין & פורק שילוב מערכת עבור PCB יצרנים אומר לך עבור כמעט כל סוג של ציוד אלקטרוני, כל עוד יש רכיבים אלקטרוניים כגון מעגלים משולבים, על מנת להפוך את קישוריות חשמל בין רכיבים שונים, מודפס לוחות משמשים.

2023-03-06 ראה עוד

יישום מצב של לוחות חשופים Destacker עבור PCB

חשוף לוחות Destacker עבור PCB אומר לך ראשון, זה מסביר את הרכב של חגורת מסוע מערכת, והמסוע הוא החשוב ביותר בתפזורת חומר שינוע ציוד פריקה וטעינה. חשוף לוחות Destacker עבור PCB אומר לך כי זה יכול להיות בשימוש נרחב כרייה, מתכות, חומרי בניין, תעשייה כימית, חשמל, מזון עיבוד, ותחומי תעשייה אחרים.

2023-01-02 ראה עוד

מוליכים למחצה מטעין ופורק מכונת Vanstron.

מוליכים למחצה מטעין ופורק מכונת Vanstron.

2022-12-21 ראה עוד

סיווג של PCB הסעות מסועים

את ההקדמה הבאה הוא עשה עכשיו: PCB הסעות מסועים מסווגים לפי שלהם מטרות, כולל כללי-תכליתי נייד, מחתרת בחירה, פתוח-בור כרייה קבוע, מבנה מיוחד, displaceable מסוע, מטעין ספציפי לטעון מחדש פונקציה, גדול נטייה מסוע, וכו '.

2022-10-25 ראה עוד

סין אחת מגזין פורק עבור PCB על מכירות להציג את משתמש של פורק

סין אחת מגזין פורק עבור PCB על מכירות אומר לך את פורק הוא לחץ עמיד סוג, זה מאמץ סגור הרוטור. סין אחת מגזין פורק עבור PCB על מכירות זה יכול להיות בשימוש נרחב יניקה סוג, לחץ סוג אוויר מערכות שינוע, ושלילי לחץ שינוע ציוד.

2023-03-20 ראה עוד

ראה עוד