אודות

Vanstron אוטומציה ושות, בע"מ, הוא גלובלי ספק מי הוא ייצור ויצוא pcb הרכבה ציוד כגון לוחות טיפול מכונה, inline לייזר מרקר מכונה, מוטבע אנכי תנורי ריפוי, UV ריפוי תנורי עבור את SMT אוטומציה תהליך. מאז הקמת מפעל לייצור בשנזן, סין, על 2015, שלנו רציף מוצר פיתוח בתחום SMT הופך את ספק חשוב של כמה AVL (אושר ספק רשימה) החברה ולהיות מוכר עבור החברה מוצרים והיענות מלקוחות ברחבי העולם ברכב, חשמל ואלקטרוניקה, הגנה תעשייה ובתחומים רפואיים, אנחנו הופך היצרנית המובילה של SMT היקפי בסין עם רציף מכירות צמיחה. הודות נהדר הנדסת צוות, vanstron אוטומציה הוא לא רק זמין לספק ללקוחות עם יציב סטנדרטי מוצרים ופתרונות, אבל גם מציע את התאמה אישית אוטומציה פתרונות בתהליך SMT שדה. אנחנו הורים את מתקדם מודרני תעשייתי תקשורת שפה את Ethernet תקשורת הבסיסית PLC תכנות, אשר מאפשר שלנו מכונת זמינים לקשר עם כל מכונה בעולם כמו את תוצאות כדי לעזור שלנו סוף משתמשים לשפר את יעילות ייצור אבל לא צריך להשקיע מדי יקר עלות. Vanstron אוטומציה מבוסס על ערכים של אמינות, פוקוס ואמון. אנחנו אמין כי אנחנו לעשות מה שאנחנו אומרים-ואנחנו אומרים מה אנו לעשות. אנו מתמקדים כי אנחנו רוצים להיות הטוב ביותר במה אנחנו טובים-אוטומציה של אלקטרוניקה ייצור. ואנחנו אמין כי אנחנו לא רק ספק-אנחנו שותף. אנחנו השותף לטווח הארוך של עולם שוק וטכנולוגיה מנהיגי; תיק מוצר שלנו אתה יכול למצוא גם הוקם טכנולוגיות כמו גם חדשניים וחלוציות טכנולוגיות. מה מתחבר כל המוצרים שלנו? שסופרים על שילוב של גבוהה-איכות פתרונות ומוסמך תמיכה כי לספק לך עם ארוך טווח קיימא תהליך יתרונות. שלנו core מוצרים כולל כגון לוחות טיפול מכונה, inline לייזר מרקר מכונה, מוטבע אנכי תנורי ריפוי, UV ריפוי תנורי.

ראה עוד

מרכז ידיעות

מבוא של PCB הסעות מסוע

את רב תכליתי PCB הסעות מסוע הוא סוג חדש של שינוע ציוד לטיפול מקדים אלקטרופורזה. התכונה הגדולה ביותר של PCB הסעות מסוע הוא כי שונה טבילה זוויות, הפיכת שיטות, וקדימה במהירויות יכול להיות מותאם על פי מודלים שונים כדי לענות על הטוב ביותר עיבוד שיטות. את מיקום וכיוון של שוקת גוף לקצר באופן משמעותי את ציוד בשל שלה overestimation, כך שהוא יכול לשמש לטיפול מראש אלקטרופורזה ציוד במקום מטוטלת מסועים או תחבורה אחר.

2022-10-13 ראה עוד

להיות מוכן לעקיבות על ידי עבודה עם את inline לייזר סימון מערכת

האם אתה מחפש את השותף של inline לייזר סימון מערכת? כאן Vanstron אוטומציה השקיע עבור 5 שנים כדי להפוך את inline לייזר סימון מכונה מושלם עבור את SMT שוק, אשר הוא הטוב ביותר עבור הדרישות של עקיבות.

2022-02-19 ראה עוד

היישום של PCB הסעות מסוע יצרני להציג מסוע

קודם כל, זה יהיה הסביר את הרכב של חגורת מכונה מערכת. PCB הסעות מסוע יצרני תגיד לך כי מסוע הוא החשוב ביותר בתפזורת חומר שינוע טעינה ופריקה ציוד, אשר יכול להיות בשימוש נרחב כרייה, מתכות, חומרי בניין, תעשייה כימית, חשמל, מזון עיבוד אחרים תעשייתי שדות, במכרות פחם, מכרות מתכת, ברזל ופלדה חברות, יציאות, מלט צמחים ובמקומות אחרים יכול לראות מספר גדול של יישומים של עור מכונות. PCB הסעות מסוע יצרני להגיד לך תחבורה מכונות יכול לא רק להשלים את שינוע של חומרים בתפזורת, אבל גם להעביר את בתפזורת חומרים. הבדל גדול.

2022-10-17 ראה עוד

סיווג של PCB הסעות מסועים

את ההקדמה הבאה הוא עשה עכשיו: PCB הסעות מסועים מסווגים לפי שלהם מטרות, כולל כללי-תכליתי נייד, מחתרת בחירה, פתוח-בור כרייה קבוע, מבנה מיוחד, displaceable מסוע, מטעין ספציפי לטעון מחדש פונקציה, גדול נטייה מסוע, וכו '.

2022-10-25 ראה עוד

PCB הסעות מסוע יצרני להציג צינורי בורג מסוע

(1) את עיקרון העבודה של צינורי סוג. את PCB הסעות מסוע יצרן אומר לך את בורג מסוע משתמש מסתובב בורג לנוע החומר מועבר לאורך קבוע מארז כדי לבצע את שינוע עבודה. PCB הסעות מסוע יצרני תגיד לך כי ראשה זנב מסבים מועברות מחוץ פגז, את נושא תלייה מאמצת הזזה נושאות עם אבק הוכחה איטום מכשיר, את bearing בוש הוא בדרך כלל עשוי אבקת מתכות, את מלט שינוע מאמץ הרגיש bearing בוש, את תליית פיר ואת בורג פיר הם הזזה בלוק חיבור.

2022-11-01 ראה עוד

סיווג של PCB הסעות מסועים

עכשיו את ההקדמה הבאה הוא עשה: PCB הסעות מסועים מסווגים לפי שלהם מטרות, כולל כללי-תכליתי נייד, מחתרת פיק, קבוע פתוח בור כרייה, מבנה מיוחד, מטלטלין מסוע, לטעון מחדש פונקציה ספציפי מטעין, תלול שיפוע מסוע, וכו '.

2022-11-21 ראה עוד

חכם לוחות טיפול מכונת & חכם מסועים מערכת

את Vanstron ציוד מהווה את חכם SMT קו מחובר קו בקרת מחשב (מחשב נפרד עבור שליטה מרכזית של Vanstron מתקני) דרך LAN תקשורת. את לקוחות העברות את PCB מידע כדי כל Vanstron ציוד דרך קו בקרת מחשב, כך שהמפעיל יכול לשנות את רוחב בקלות. בנוסף, זה הוא למשוך תשומת לב כמו הדור הבא SMT פתרון המשפר את הפרודוקטיביות ואת התחרותיות של לקוחות על ידי מה שמאפשר ניטור של מתקן מצב.

2022-11-08 ראה עוד

יישום של PCB הסעות מסוע יצרני להציג מסוע

ראשון, זה יהיה הסביר את הרכב של חגורת מכונה מערכת. PCB הסעות מסוע יצרני תגיד לך כי מסוע הוא החשוב ביותר בתפזורת חומר שינוע טעינה ופריקה, אשר יכול להיות בשימוש נרחב כרייה, מתכות, חומרי בניין, תעשייה כימית, חשמל, ועיבוד מזון. אחרים תעשייתי שדות, מכרות פחם, מכרות מתכת, ברזל ופלדה חברות, יציאות, מלט, ובמקומות אחרים יכול לראות מספר גדול של עור מכונת יישומים.

2022-11-14 ראה עוד

ראה עוד