APIE MUS

Rodyti daugiau

žINIOS

Kaip uv konservavimo krosnys pcb pažangiausios technologijos yra revoliucija pcb gamybos

Įvadas: pcb gamyba reikalauja didelio tikslumo ir kontrolės, o išgydymas yra esminis gamybos ciklo procesas. "Vanstron" uv konservavimo krosnys pcb, gamintojai dabar gali pasinaudoti pažangiausiomis technologijomis, kad supaprastintų savo gamybos procesus ir pagerintų savo esmę.

2023-05-10 Rodyti daugiau

Vieno žurnalo iškrautuvas pcb kompanija pristato iškrautuvas

Vieno žurnalo iškroviklis pcb kompanija jums sako, kad žvaigždė iškroviklis paprastai yra įdiegta į dulkių surinkėjas pelenų bunkerio apatinėje dalyje. Vienas žurnalų iškroviklis pcb kompanija sako, kad siekiant užtikrinti, kad ryšys yra įtemptas ir orą, tam tikras dulkių lygis visada turėtų būti laikomas (saugomi) viršutinėje dalyje rotacinio dulkių išleidimo vožtuvas.

2023-04-19 Rodyti daugiau

Atsargumo priemonės naudojant vieno žurnalo iškrovimo pcb tiekėjams

1. prieš naudodami vieną žurnalo iškrovimo įrenginį pcb tiekėjams, patikrinkite tepalinės alyvos kiekį ir alyvos tipą reduktoriuje, po vieno mėnesio veikimo jį pakeiskite nauja alyva, ir po to vieną kartą per metus keisti aliejų. 2. prijunkite oro šaltinio sąsają, patikrinkite, ar sąsaja yra užblokuota užsienio objektų tuo pačiu metu, ir užtikrinti, kad sąsaja yra švarus ir sklandus;

2023-04-12 Rodyti daugiau

Vanstron smart pcb tvarkymo mašina su center master programinė įranga

"Vanstron" "smart conveyor systme" gali sukurti "smart smt" liniją. Tai sprendimas, įgalinantis įmonei integruotą valdymo ir automatinę gamybos liniją.

2023-04-06 Rodyti daugiau

Tikslumas pirkti vieną žurnalą iškrovimo pcb produktų

Pirkti vieną žurnalą iškrovimo pcb produktų sako, kad star unloader turi aukštą apdorojimo tikslumą ir turi blokavimo oro funkciją. Pirkti vieną žurnalą iškrovimo pcb produktų sako, kad jis gali būti naudojamas kaip milteliai kiekybinis tiektuvas smulkinimo ir klasifikavimo sistemas, kaip iškroviklis atskyrimo ir dulkių surinkimo sistemas, arba slėgio šėrimo ir siurbimo-maitinimo pneumatinių transportavimo sistemų.

2023-04-03 Rodyti daugiau

Dvi "vanstron", "industrial 4.0", "vanstron" išmaniųjų lentų tvarkymo mašinų linijos paruoštos!

Dvi "vanstron", "industrial 4.0", "vanstron" išmaniųjų lentų tvarkymo mašinų linijos paruoštos!

2023-04-03 Rodyti daugiau

Mažos kainos vieno žurnalo iškrautuvas pcb kinija

(1) mažos kainos vieno žurnalo iškrautuvas pcb kinija sako, kad iškrautuvas priima planetos sukimosi principą, o įvestis ir išvestis yra toje pačioje ašyje. Mažos kainos vieno žurnalo iškrovimo pcb kinija sako, kad ji turi unikalumą yra tiesiogiai prijungtas prie variklio, todėl ji yra kompaktiška struktūra, gražus išvaizda, nauja forma, mažo dydžio ir lengvo svorio.

2023-03-27 Rodyti daugiau

Kinija vieno žurnalo iškrautuvas pcb pardavimų pristatyti iškrautuvo naudojimo

Kinijos vieno žurnalo iškroviklis pcb pardavimui pasakoja, kad iškroviklis yra atsparus slėgiui, jis priima uždarą rotorių. Kinija vienas žurnalas iškrovimo pcb pardavimo jis gali būti plačiai naudojamas siurbimo tipo, slėgio tipo oro transportavimo sistemų ir neigiamo slėgio perdavimo įrangos.

2023-03-20 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau