APIE MUS

Vanstron automatikos co, ltd, yra pasaulinis tiekėjas, kuris gamina ir eksportuoja pcb surinkimo įrangą, pavyzdžiui, lentų tvarkymo mašina, inline lazerio žymeklis mašina, inline vertikalios konservavimo krosnys, uv konservavimo krosnys smt automatizavimo procesui. Nuo gamybos gamyklos įkūrimo šendžene, kinijoje, 2015, mūsų nuolatinis produktų plėtra smt srityje tampa svarbiu tiekėju kai kurių avl (patvirtintas pardavėjų sąrašas) įmonė ir yra pripažinta už įmonės produktus ir reagavimą iš klientų visame pasaulyje automobilių, elektros ir elektronikos, Gynybos pramonė ir medicinos sritys, mes tampa pirmaujančia gamintoja smt periferinių kinijoje su nuolatiniu pardavimų augimu. "Vanstron automation", dėka puikios inžinerijos komandos, yra ne tik prieinama, kad mūsų klientui būtų pateikti stabilius standartinius produktus ir sprendimus, bet ir pasiūlyti pritaikymo automatizavimo sprendimus smt procesų srityje. mes įsisaviname pažangią šiuolaikinę pramoninę komunikacijos kalbą iš Ethernet komunikacija su pagrindiniu plc programavimu, kuri leidžia mūsų mašina yra prieinama, kad būtų galima susieti su bet kokia mašina pasaulyje, nes rezultatai padeda mūsų galutiniams vartotojams pagerinti gamybos efektyvumą, tačiau nereikia išleisti per brangių išlaidų. Vanstron automatizavimas grindžiamas patikimumo, dėmesio ir pasitikėjimo vertybėmis. Mes esame patikimi, nes darome tai, ką sakome-ir sakome, ką darome. Mes sutelkiame dėmesį, nes norime būti geriausiais tuo, ką mes esame geri-automatizuojant elektronikos gamybą. Ir mes esame patikimi, nes esame ne tik tiekėjas-esame partneris. Mes esame ilgalaikis pasaulio rinkos ir technologijų lyderių partneris; mūsų produktų portfelyje galite rasti nusistovėjusias technologijas, taip pat novatoriškas ir novatoriškas technologijas. Kas jungia visus mūsų produktus? Mes skaičiuojame nuo aukštos kokybės sprendimų ir kompetentingos paramos derinio, kuris suteikia jums ilgalaikių ir tvarių procesų privalumų. Mūsų pagrindiniai produktai yra tokie kaip lentų tvarkymo mašina, inline lazerio žymeklio mašina, inline vertikalios konservavimo krosnys, uv konservavimo krosnys.

Rodyti daugiau

žINIOS

Įvadas pcb shuttle konvejerio

Daugiafunkcinis pcb transporteris yra naujo tipo transportavimo įranga, skirta išankstinio apdorojimo elektroforezei. Didžiausias pcb shuttle konvejerio bruožas yra tas, kad skirtingi panardinimo kampai, posūkio metodai ir greičiai pirmyn gali būti optimizuoti pagal skirtingus modelius, kad atitiktų geriausius apdorojimo metodus. Lovelio kėbulo vieta ir orientacija labai sutrumpina įrangą dėl jo pervertinimo, kad jį būtų galima naudoti priešapdorojimo elektroforezės įrangai, o ne švytuokliniams konvejeriams ar kitoms transporto priemonėms.

2022-10-13 Rodyti daugiau

Pcb shuttle konvejerių gamintojai pristato dviejų rūšių konvejerių

Pcb shuttle konvejerių gamintojai pasakoja, kad dažniausiai naudojami diržų transporteriai gali būti suskirstyti į įprastus drobės šerdies juostų transporterius, plieninių lynų šerdies didelio stiprumo juostų transporterius, visiškai sprogimo atsparus iškrovimo diržo transporterius, liepsnojantys diržo konvejeriai, dvigubo greičio dvigubo greičio diržo konvejeriai transportavimo diržo konvejeris, grįžtamas mobilus diržo konvejeris, šaltai atsparus diržo konvejeris ir kt.

2022-12-12 Rodyti daugiau

Plikos lentos destacker pcb gamintojai kinija

Techninės savybės. 1. plikos lentos destacker pcb gamintojams kinijoje destacker gali pakeisti rankines skardines ir tradicines tuščias skardines, kurios gali sutaupyti daug darbo ir padidinti gamybos pajėgumus. 2. plikos lentos destacker pcb gamintojams kinija priima programuojamą kompiuterio valdymo sistemą, kuri pagerina mechaninių veiksmų tikslumą ir yra lengva valdyti.

2023-01-16 Rodyti daugiau

Kinijos krautuvo ir iškrautuvo kombinavimo sistema pcb gamintojams

Kinijos krautuvo ir iškrautuvo kombinavimo sistema pcb gamintojams pasakoja, kad pcb (spausdintos plokštės) yra spausdintos plokštės, vadinamos spausdintos plokštės, ir yra vienas iš svarbių elektronikos pramonės komponentų. Kinijos krautuvo ir iškrautuvo kombinavimo sistema pcb gamintojams sako, kad beveik kiekvienos rūšies elektroninės įrangos, tol, kol yra elektroninių komponentų, tokių kaip integruotos grandinės, siekiant, kad elektros tarpusavio jungtis tarp įvairių komponentų, naudojamos spausdintos plokštės.

2023-03-06 Rodyti daugiau

Taikymo būdas plikų lentų destacker pcb

Plikos lentos destacker pcb pasakoja, kad pirma, tai paaiškina iš diržo konvejerio sistemos sudėtį, o diržo konvejeris yra svarbiausia birių medžiagų transportavimo ir pakrovimo ir iškrovimo įranga. Plikos lentos destacker pcb pasakoja, kad jis gali būti plačiai naudojamas kasybos, metalurgijos, statybinių medžiagų, chemijos pramonės, elektros energijos, maisto perdirbimo ir kitų pramonės sričių.

2023-01-02 Rodyti daugiau

Puslaidininkių krautuvas ir iškrovimo mašina iš vanstron.

Puslaidininkių krautuvas ir iškrovimo mašina iš vanstron.

2022-12-21 Rodyti daugiau

Pcb transporterių klasifikacija

Dabar pateikiamas toks įvadas: pcb transporteriai yra klasifikuojami pagal jų paskirtį, įskaitant bendrosios paskirties mobilųjį, požeminį pasirinkimą, atviros duobės kasybos fiksuotą, specialią struktūrą, išstumiamą konvejerių, krautuvo specifinė perkrovimo funkcija, didelis polinkio konvejeris ir kt.

2022-10-25 Rodyti daugiau

Kinija vieno žurnalo iškrautuvas pcb pardavimų pristatyti iškrautuvo naudojimo

Kinijos vieno žurnalo iškroviklis pcb pardavimui pasakoja, kad iškroviklis yra atsparus slėgiui, jis priima uždarą rotorių. Kinija vienas žurnalas iškrovimo pcb pardavimo jis gali būti plačiai naudojamas siurbimo tipo, slėgio tipo oro transportavimo sistemų ir neigiamo slėgio perdavimo įrangos.

2023-03-20 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau