APIE MUS

Vanstron automatikos co, ltd, yra pasaulinis tiekėjas, kuris gamina ir eksportuoja pcb surinkimo įrangą, pavyzdžiui, lentų tvarkymo mašina, inline lazerio žymeklis mašina, inline vertikalios konservavimo krosnys, uv konservavimo krosnys smt automatizavimo procesui. Nuo gamybos gamyklos įkūrimo šendžene, kinijoje, 2015, mūsų nuolatinis produktų plėtra smt srityje tampa svarbiu tiekėju kai kurių avl (patvirtintas pardavėjų sąrašas) įmonė ir yra pripažinta už įmonės produktus ir reagavimą iš klientų visame pasaulyje automobilių, elektros ir elektronikos, Gynybos pramonė ir medicinos sritys, mes tampa pirmaujančia gamintoja smt periferinių kinijoje su nuolatiniu pardavimų augimu. "Vanstron automation", dėka puikios inžinerijos komandos, yra ne tik prieinama, kad mūsų klientui būtų pateikti stabilius standartinius produktus ir sprendimus, bet ir pasiūlyti pritaikymo automatizavimo sprendimus smt procesų srityje. mes įsisaviname pažangią šiuolaikinę pramoninę komunikacijos kalbą iš Ethernet komunikacija su pagrindiniu plc programavimu, kuri leidžia mūsų mašina yra prieinama, kad būtų galima susieti su bet kokia mašina pasaulyje, nes rezultatai padeda mūsų galutiniams vartotojams pagerinti gamybos efektyvumą, tačiau nereikia išleisti per brangių išlaidų. Vanstron automatizavimas grindžiamas patikimumo, dėmesio ir pasitikėjimo vertybėmis. Mes esame patikimi, nes darome tai, ką sakome-ir sakome, ką darome. Mes sutelkiame dėmesį, nes norime būti geriausiais tuo, ką mes esame geri-automatizuojant elektronikos gamybą. Ir mes esame patikimi, nes esame ne tik tiekėjas-esame partneris. Mes esame ilgalaikis pasaulio rinkos ir technologijų lyderių partneris; mūsų produktų portfelyje galite rasti nusistovėjusias technologijas, taip pat novatoriškas ir novatoriškas technologijas. Kas jungia visus mūsų produktus? Mes skaičiuojame nuo aukštos kokybės sprendimų ir kompetentingos paramos derinio, kuris suteikia jums ilgalaikių ir tvarių procesų privalumų. Mūsų pagrindiniai produktai yra tokie kaip lentų tvarkymo mašina, inline lazerio žymeklio mašina, inline vertikalios konservavimo krosnys, uv konservavimo krosnys.

Rodyti daugiau

žINIOS

Įvadas pcb shuttle konvejerio

Daugiafunkcinis pcb transporteris yra naujo tipo transportavimo įranga, skirta išankstinio apdorojimo elektroforezei. Didžiausias pcb shuttle konvejerio bruožas yra tas, kad skirtingi panardinimo kampai, posūkio metodai ir greičiai pirmyn gali būti optimizuoti pagal skirtingus modelius, kad atitiktų geriausius apdorojimo metodus. Lovelio kėbulo vieta ir orientacija labai sutrumpina įrangą dėl jo pervertinimo, kad jį būtų galima naudoti priešapdorojimo elektroforezės įrangai, o ne švytuokliniams konvejeriams ar kitoms transporto priemonėms.

2022-10-13 Rodyti daugiau

Būti pasirengęs atsekimui dirbant su inline lazerio ženklinimo sistema

Ar ieškote inline lazerio ženklinimo sistemos partnerio? čia „ vanstron automation “5 metus investavo, kad inline lazerio ženklinimo mašina būtų tobula smt rinkai, kuri geriausiai tinka atsekamumo reikalavimams.

2022-02-19 Rodyti daugiau

Pcb shuttle konvejerių gamintojų taikymas pristato konvejerių

Visų pirma, tai bus paaiškinta iš diržo mašinos sistemos sudėties. Pcb shuttle konvejerių gamintojai pasakoja, kad diržo konvejeris yra svarbiausia birių medžiagų transportavimo ir pakrovimo ir iškrovimo įranga, kuri gali būti plačiai naudojama kasybos, metalurgijos, statybinių medžiagų, chemijos pramonėje, elektros energijos, maisto perdirbimo ir kitos pramonės sritys, anglies kasyklose, metalo kasyklose, geležies ir plieno įmonėse, Uostai, cemento gamyklos ir kitose vietose gali pamatyti daugybę odos mašinų programų. Pcb shuttle konvejerių gamintojai pasakoja, kad transporto mašinos gali ne tik užbaigti birių medžiagų transportavimą, bet ir pernešti birių medžiagų. Didelis skirtumas.

2022-10-17 Rodyti daugiau

Pcb transporterių klasifikacija

Dabar pateikiamas toks įvadas: pcb transporteriai yra klasifikuojami pagal jų paskirtį, įskaitant bendrosios paskirties mobilųjį, požeminį pasirinkimą, atviros duobės kasybos fiksuotą, specialią struktūrą, išstumiamą konvejerių, krautuvo specifinė perkrovimo funkcija, didelis polinkio konvejeris ir kt.

2022-10-25 Rodyti daugiau

Pcb shuttle konvejerių gamintojai pristato vamzdinio varžto konvejerio

(1) vamzdinio tipo darbo principas. Pcb shuttle konvejerio gamintojas sako, kad varžtas konvejeris naudoja besisukantį varžtą perkelti perneštą medžiagą išilgai fiksuoto korpuso atlikti transportavimo darbus. Pcb shuttle konvejerių gamintojai pasakoja, kad jo galvos ir uodegos guoliai yra perkelti į apvalkalo išorę, kabantis guolis priima stumdomą guolį su dulkėms atsparus sandarinimo įtaisas, guolių krūmas paprastai pagamintas iš miltelių metalurgijos, cemento pernešimo priima veltinio guolio krūmą, Kabantis velenas ir varžtas velenas yra stumdomas blokas jungtis.

2022-11-01 Rodyti daugiau

Pcb transporterių klasifikacija

Dabar yra padaryta ši įžanga: pcb transporteriai yra klasifikuojami pagal jų paskirtį, įskaitant bendrosios paskirties mobilus, požeminis pick, fiksuotas atviros duobės kasybos, speciali struktūra, judantis konvejeris, perkrovimo funkcija, būdinga krautuvui, stataus nuolydžio konvejeriui ir kt.

2022-11-21 Rodyti daugiau

Smart lentos tvarkymo mašina & smart konvejerių sistema

„ Vanstron “įranga, kuri sudaro „ smart smt“ liniją, yra sujungta su „ line control pc “(atskiru kompiuteriu, skirtu centriniam „ vanstron“ įrenginių valdymui) per lan ryšį. Klientas perduoda pcb informaciją kiekvienai „ vanstron “įrangai per „ line control pc“, kad operatorius galėtų lengvai pakeisti plotį. Be to, jis pritraukia dėmesį kaip naujos kartos smt sprendimas, kuris pagerina klientų produktyvumą ir konkurencingumą, leidžiant realiu laiku stebėti objekto būklę.

2022-11-08 Rodyti daugiau

Taikymas pcb shuttle konvejerių gamintojai pristatyti konvejerių

Pirma, tai bus paaiškinta iš diržo mašinos sistemos sudėties. Pcb shuttle konvejerių gamintojai pasakoja, kad konvejerio diržas yra svarbiausias birių medžiagų gabenimas ir pakrovimas bei iškrovimas, kuris gali būti plačiai naudojamas kasybos, metalurgijos, statybinių medžiagų, chemijos pramonėje, elektros energijos ir maisto perdirbimo. Ir kitos pramonės sritys, anglies kasyklos, metalo kasyklos, geležies ir plieno įmonės, uostai, cemento gamyklos ir kitos vietos gali pamatyti daugybę odos mašinų programų.

2022-11-14 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau