PAR 

Vanstron automation co, ltd, ir globāls piegādātājs, kurš ražo un eksportē pcb montāžas iekārtas, piemēram, dēļi apstrādes mašīnu, inline lāzera marķieri mašīnu, inline vertikālās konservēšanas krāsns, uv konservēšanas krāsnis smt automatizācijas procesam. Kopš ražotnes dibināšanas shenzhen, ķīna, uz 2015, mūsu nepārtraukta produktu attīstība smt jomā kļūst par svarīgu piegādātāju dažu avl (apstiprināts piegādātāju saraksts) uzņēmums un tiek atzīts par uzņēmuma produktiem un atsaucību no klienta visā pasaulē automobiļu, elektrības un elektronikas, Aizsardzības rūpniecības un medicīnas jomas, mēs kļūstam par vadošo smt perifērijas ražotāju ķīnā ar nepārtrauktu pārdošanas pieaugumu. Pateicoties lieliskajai inženieru komandai, vanstron automation ir pieejama ne tikai, lai nodrošinātu mūsu klientiem stabilus standarta produktus un risinājumus, bet arī piedāvātu pielāgošanas automatizācijas risinājumus smt procesa jomā. mēs apgūt modernu modernu rūpniecisko komunikāciju valodu no Ethernet komunikācija ar pamata plc programmēšanu, kas ļauj mūsu mašīna ir pieejama, lai saistītu ar jebkuru mašīnu pasaulē, kā rezultāti, lai palīdzētu mūsu gala lietotājiem uzlabot ražošanas efektivitāti, bet nav nepieciešams tērēt pārāk dārgas izmaksas. Vanstron automatizācija balstās uz uzticamības, fokusa un uzticības vērtībām. Mēs esam ticami, jo mēs darām to, ko sakām-un sakām to, ko darām. Mēs esam koncentrēti, jo mēs vēlamies būt labākais par to, ko mēs esam labi-automatizējot elektronikas ražošanu. Un mēs esam uzticami, jo neesam tikai piegādātājs-esam partneris. Mēs esam pasaules tirgus un tehnoloģiju līderu ilgtermiņa partneris, mūsu produktu portfelī jūs varat atrast labi nostiprinātas tehnoloģijas, kā arī inovatīvas un novatoriskas tehnoloģijas. Kas savieno visus mūsu produktus? Mēs paļaujamies uz kvalitatīvu risinājumu kombināciju un kompetentu atbalstu, kas sniedz jums ilgtermiņa un ilgtspējīgas procesa priekšrocības. Mūsu galvenie produkti ietver tādus kā dēļi apstrādes mašīna, inline lāzera marker mašīna, inline vertikālās konservēšanas krāsnis, uv konservēšanas krāsnis.

skatīt vairāk

NEWS

Kā uv konservēšanas krāsnis pcb vadošajām tehnoloģijām ir revolucionalizējot pcb ražošanu

Ievads: pcb ražošana prasa augstu precizitāti un kontroli, ar konservēšana ir būtisks process ražošanas ciklā. Pateicoties vanstron uv konservēšanas krāsnīm pcb, ražotāji tagad var izmantot progresīvākās tehnoloģijas, lai racionalizētu savus ražošanas procesus un uzlabotu savu pamata līniju.

2023-05-10 skatīt vairāk

Single magazine unloader pcb company ievieš unloader

Single magazine unloader pcb uzņēmums jums stāsta, ka star unloader parasti ir uzstādīta apakšējā daļā putekļu savācējs ash bunkurs. Viena žurnāla izkrautājs pcb uzņēmumam jums stāsta, ka, lai nodrošinātu, ka savienojums ir saspringts un gaisa necaurlaidīgs, noteikta līmeņa putekļu vienmēr jāuzglabā (uzglabā) uz augšējā daļā rotācijas putekļu izlādes vārstu.

2023-04-19 skatīt vairāk

Piesardzības pasākumi, izmantojot vienu žurnālu unloader pcb piegādātājiem

1. pirms izmantojot vienu žurnālu izkrautājs pcb piegādātājiem, pārbaudiet eļļu daudzumu un eļļas veidu reduktorā, nomainiet to ar jaunu eļļu pēc viena mēneša darbības, un nomainīt naftu reizi gadā pēc tam. 2. pievienojiet gaisa avota interfeisu, pārbaudiet, vai interfeiss ir bloķēts ar ārzemju objektiem vienlaicīgi, un nodrošināt, ka interfeiss ir tīrs un gluds;

2023-04-12 skatīt vairāk

Vanstron smart pcb apstrādes mašīna ar centra master programmatūru

Vanstron smart konveijera sistme var veidot smart smt līniju. Tas ir risinājums, kas ļauj uzņēmuma mēroga integrētu pārvaldību un automatizētu ražošanas līniju.

2023-04-06 skatīt vairāk

Precizitāte pirkt vienu žurnālu unloader pcb produktiem

Nopirkt vienu žurnālu izkrautājs pcb produktiem stāsta, ka star unloader ir augsta apstrādes precizitāte un ir funkcija bloķēšanas gaisa. Pirkt vienu žurnālu unloader pcb produktiem stāsta, ka to var izmantot kā pulvera kvantitatīvo padevēju sasmalcināšanas un klasifikācijas sistēmām, kā atdalīšanas un putekļu savākšanas sistēmu izkrautāju, vai spiediena barošanas un sūkšanas-barošanas pneimatiskām transportēšanas sistēmām.

2023-04-03 skatīt vairāk

Divu līniju viedo dēļu apstrādes mašīnas no vanstron, industrial 4.0 gatavs!

Divu līniju viedo dēļu apstrādes mašīnas no vanstron, industrial 4.0 gatavs!

2023-04-03 skatīt vairāk

Īpatnības zemas cenas viena žurnāla izkrautājs pcb ķīnā

(1) zemas cenas viena žurnāla izkrautājs pcb ķīnā stāsta, ka izkrautājs pieņem planētu rotācijas principu, un ieeja un izeja ir uz tās pašas ass. Zemas cenas viena žurnāla izkrautājs pcb ķīnā stāsta, ka tam ir unikalitāte, ka tas ir tieši savienots ar motoru, tāpēc tā ir kompakta struktūra, skaista izskata, jauna forma, maza izmēra un viegla svara.

2023-03-27 skatīt vairāk

Ķīna single magazine unloader par pcb pārdošanas ieviest izmantošanu unloader

Ķīna single magazine unloader pcb par pārdošanu stāsta, ka izkrautājs ir spiediena izturīgs tips, tas pieņem slēgtu rotoru. Ķīna single magazine unloader pcb par pārdošanu to var plaši izmantot sūkšanas tipa, spiediena tipa gaisa transportēšanas sistēmas un negatīva spiediena transportēšanas iekārtas.

2023-03-20 skatīt vairāk

skatīt vairāk