PAR 

Vanstron automation co, ltd, ir globāls piegādātājs, kurš ražo un eksportē pcb montāžas iekārtas, piemēram, dēļi apstrādes mašīnu, inline lāzera marķieri mašīnu, inline vertikālās konservēšanas krāsns, uv konservēšanas krāsnis smt automatizācijas procesam. Kopš ražotnes dibināšanas shenzhen, ķīna, uz 2015, mūsu nepārtraukta produktu attīstība smt jomā kļūst par svarīgu piegādātāju dažu avl (apstiprināts piegādātāju saraksts) uzņēmums un tiek atzīts par uzņēmuma produktiem un atsaucību no klienta visā pasaulē automobiļu, elektrības un elektronikas, Aizsardzības rūpniecības un medicīnas jomas, mēs kļūstam par vadošo smt perifērijas ražotāju ķīnā ar nepārtrauktu pārdošanas pieaugumu. Pateicoties lieliskajai inženieru komandai, vanstron automation ir pieejama ne tikai, lai nodrošinātu mūsu klientiem stabilus standarta produktus un risinājumus, bet arī piedāvātu pielāgošanas automatizācijas risinājumus smt procesa jomā. mēs apgūt modernu modernu rūpniecisko komunikāciju valodu no Ethernet komunikācija ar pamata plc programmēšanu, kas ļauj mūsu mašīna ir pieejama, lai saistītu ar jebkuru mašīnu pasaulē, kā rezultāti, lai palīdzētu mūsu gala lietotājiem uzlabot ražošanas efektivitāti, bet nav nepieciešams tērēt pārāk dārgas izmaksas. Vanstron automatizācija balstās uz uzticamības, fokusa un uzticības vērtībām. Mēs esam ticami, jo mēs darām to, ko sakām-un sakām to, ko darām. Mēs esam koncentrēti, jo mēs vēlamies būt labākais par to, ko mēs esam labi-automatizējot elektronikas ražošanu. Un mēs esam uzticami, jo neesam tikai piegādātājs-esam partneris. Mēs esam pasaules tirgus un tehnoloģiju līderu ilgtermiņa partneris, mūsu produktu portfelī jūs varat atrast labi nostiprinātas tehnoloģijas, kā arī inovatīvas un novatoriskas tehnoloģijas. Kas savieno visus mūsu produktus? Mēs paļaujamies uz kvalitatīvu risinājumu kombināciju un kompetentu atbalstu, kas sniedz jums ilgtermiņa un ilgtspējīgas procesa priekšrocības. Mūsu galvenie produkti ietver tādus kā dēļi apstrādes mašīna, inline lāzera marker mašīna, inline vertikālās konservēšanas krāsnis, uv konservēšanas krāsnis.

skatīt vairāk

NEWS

Ieviešana pcb shuttle konveijera

Daudzfunkcionālais pcb shuttle konveijers ir jauna veida transportēšanas iekārtas pirmsapstrādes elektroforēzes. Pcb shuttle konveijera lielākais iezīme ir tāda, ka dažādi iegremdēšanas leņķi, pagrieziena metodes un virziena ātrumu var optimizēt atbilstoši dažādiem modeļiem, lai atbilstu labākajām apstrādes metodēm. Loka ķermeņa atrašanās vieta un orientācija ievērojami saīsina iekārtu tās pārvērtējuma dēļ, lai to varētu izmantot priekšapstrādes elektroforēzes iekārtām svārsta transportieru vai citu transporta iekārtu vietā.

2022-10-13 skatīt vairāk

Pcb shuttle konveijera ražotāji ieviest divu veidu konveijeri

Pcb shuttle konveijera ražotāji stāsta, ka plaši izmantotie jostas transportieri var iedalīt parastos audekla kodolu transportieri, tērauda virves kodols augstas stiprības jostas transportieri, pilna sprādziena izkraušanas jostas transportieri, ugunsdrošu jostas transportieri, dubultā ātruma dubultā ātruma jostas transportieri transportiera jostas transportieris, atgriezeniskais mobilo jostas transportieris, aukstuma izturīgs jostas transportieris utt.

2022-12-12 skatīt vairāk

Bare dēļi destacker pcb ražotājiem ķīnā

Tehniskās funkcijas. 1. bare dēļi destacker pcb ražotājiem ķīna destacker var aizstāt manuālās kannas un tradicionālās tukšas kannas destackers, kas var ietaupīt daudz darbaspēka un palielināt ražošanas jaudu. 2. kailās dēļi destacker pcb ražotājiem ķīna pieņem programmējamu datorvadības sistēmu, kas uzlabo mehānisko darbību precizitāti un ir viegli darboties.

2023-01-16 skatīt vairāk

Ķīna loader & unloader kombinācijas sistēma pcb ražotājiem

Ķīna loader & unloader kombinācijas sistēma pcb ražotājiem stāsta, ka pcb (iespiestā shēma) ir iespiestā shēma, ko dēvē par iespiestu shēmu, un ir viena no svarīgajām elektronikas nozares sastāvdaļām. Ķīna loader & unloader kombinācijas sistēma pcb ražotājiem stāsta, ka gandrīz visiem elektronisko iekārtu veidiem, kamēr ir elektroniskās sastāvdaļas, piemēram, integrētās shēmas, lai veiktu elektrisko savienojumu starp dažādiem komponentiem, tiek izmantotas drukātas dēļi.

2023-03-06 skatīt vairāk

Pieteikuma režīms kailu dēļu destacker pcb

Kails dēļi destacker pcb stāsta, ka pirmkārt, tas izskaidro no sastāva jostas konveijera sistēmu, un jostas konveijers ir vissvarīgākais bulk materiālu transportēšanas un iekraušanas un izkraušanas iekārtas. Plikās dēļi destacker pcb stāsta, ka to var plaši izmantot kalnrūpniecībā, metalurģijā, celtniecības materiāliem, ķīmiskajā rūpniecībā, elektroenerģijā, pārtikas pārstrādē un citās rūpniecības jomās.

2023-01-02 skatīt vairāk

Pusvadītāju iekrāvējs un izkraušanas mašīna no vanstron.

Pusvadītāju iekrāvējs un izkraušanas mašīna no vanstron.

2022-12-21 skatīt vairāk

Pcb shuttle transportieru klasifikācija

Tagad tiek veikts šāds ievads: pcb shuttle transportieri tiek klasificēti atbilstoši to mērķiem, tostarp vispārējas mobilās, pazemes izvēle, atvērta bedres ieguve fiksēta, īpaša struktūra, pārvietojamais konveijers, iekrāvējam specifiska pārkraušanas funkcija, liels slīpuma konveijers u. c.

2022-10-25 skatīt vairāk

Ķīna single magazine unloader par pcb pārdošanas ieviest izmantošanu unloader

Ķīna single magazine unloader pcb par pārdošanu stāsta, ka izkrautājs ir spiediena izturīgs tips, tas pieņem slēgtu rotoru. Ķīna single magazine unloader pcb par pārdošanu to var plaši izmantot sūkšanas tipa, spiediena tipa gaisa transportēšanas sistēmas un negatīva spiediena transportēšanas iekārtas.

2023-03-20 skatīt vairāk

skatīt vairāk