PAR 

Vanstron automation co, ltd, ir globāls piegādātājs, kurš ražo un eksportē pcb montāžas iekārtas, piemēram, dēļi apstrādes mašīnu, inline lāzera marķieri mašīnu, inline vertikālās konservēšanas krāsns, uv konservēšanas krāsnis smt automatizācijas procesam. Kopš ražotnes dibināšanas shenzhen, ķīna, uz 2015, mūsu nepārtraukta produktu attīstība smt jomā kļūst par svarīgu piegādātāju dažu avl (apstiprināts piegādātāju saraksts) uzņēmums un tiek atzīts par uzņēmuma produktiem un atsaucību no klienta visā pasaulē automobiļu, elektrības un elektronikas, Aizsardzības rūpniecības un medicīnas jomas, mēs kļūstam par vadošo smt perifērijas ražotāju ķīnā ar nepārtrauktu pārdošanas pieaugumu. Pateicoties lieliskajai inženieru komandai, vanstron automation ir pieejama ne tikai, lai nodrošinātu mūsu klientiem stabilus standarta produktus un risinājumus, bet arī piedāvātu pielāgošanas automatizācijas risinājumus smt procesa jomā. mēs apgūt modernu modernu rūpniecisko komunikāciju valodu no Ethernet komunikācija ar pamata plc programmēšanu, kas ļauj mūsu mašīna ir pieejama, lai saistītu ar jebkuru mašīnu pasaulē, kā rezultāti, lai palīdzētu mūsu gala lietotājiem uzlabot ražošanas efektivitāti, bet nav nepieciešams tērēt pārāk dārgas izmaksas. Vanstron automatizācija balstās uz uzticamības, fokusa un uzticības vērtībām. Mēs esam ticami, jo mēs darām to, ko sakām-un sakām to, ko darām. Mēs esam koncentrēti, jo mēs vēlamies būt labākais par to, ko mēs esam labi-automatizējot elektronikas ražošanu. Un mēs esam uzticami, jo neesam tikai piegādātājs-esam partneris. Mēs esam pasaules tirgus un tehnoloģiju līderu ilgtermiņa partneris, mūsu produktu portfelī jūs varat atrast labi nostiprinātas tehnoloģijas, kā arī inovatīvas un novatoriskas tehnoloģijas. Kas savieno visus mūsu produktus? Mēs paļaujamies uz kvalitatīvu risinājumu kombināciju un kompetentu atbalstu, kas sniedz jums ilgtermiņa un ilgtspējīgas procesa priekšrocības. Mūsu galvenie produkti ietver tādus kā dēļi apstrādes mašīna, inline lāzera marker mašīna, inline vertikālās konservēšanas krāsnis, uv konservēšanas krāsnis.

skatīt vairāk

NEWS

Ieviešana pcb shuttle konveijera

Daudzfunkcionālais pcb shuttle konveijers ir jauna veida transportēšanas iekārtas pirmsapstrādes elektroforēzes. Pcb shuttle konveijera lielākais iezīme ir tāda, ka dažādi iegremdēšanas leņķi, pagrieziena metodes un virziena ātrumu var optimizēt atbilstoši dažādiem modeļiem, lai atbilstu labākajām apstrādes metodēm. Loka ķermeņa atrašanās vieta un orientācija ievērojami saīsina iekārtu tās pārvērtējuma dēļ, lai to varētu izmantot priekšapstrādes elektroforēzes iekārtām svārsta transportieru vai citu transporta iekārtu vietā.

2022-10-13 skatīt vairāk

Gatavs izsekot, strādājot ar inline lāzera marķēšanas sistēmu

Vai jūs meklējat partneri inline lāzera marķēšanas sistēma? šeit vanstron automatizācija ieguldīja 5 gadus, lai padarītu inline lāzera marķēšanas mašīnu ideālu smt tirgū, kas ir vislabāk atbilstoši izsekojamības prasībām.

2022-02-19 skatīt vairāk

Par pcb shuttle konveijera ražotājiem pielietojums ieviest konveijera

Pirmkārt, tas tiks skaidrots no sastāva jostas mašīnu sistēmu. Pcb shuttle konveijera ražotāji stāsta, ka jostas transportieris ir vissvarīgākais berammateriāla transportēšanas un iekraušanas un izkraušanas iekārtas, ko var plaši izmantot kalnrūpniecībā, metalurģijā, celtniecības materiālos, ķīmiskajā rūpniecībā, elektroenerģijas, pārtikas pārstrādes un citās rūpniecības jomās, akmeņogļu raktuvēs, metāla raktuvēs, dzelzs un tērauda uzņēmumos, Ostas, cementa rūpnīcas un citas vietas var redzēt lielu skaitu pielietojumu ādas mašīnas. Pcb shuttle konveijera ražotāji stāsta, ka transportēšanas tehnika var ne tikai pabeigt beztaras materiālu transportēšanu, bet arī nodot beztaras materiālus. Liela atšķirība.

2022-10-17 skatīt vairāk

Pcb shuttle transportieru klasifikācija

Tagad tiek veikts šāds ievads: pcb shuttle transportieri tiek klasificēti atbilstoši to mērķiem, tostarp vispārējas mobilās, pazemes izvēle, atvērta bedres ieguve fiksēta, īpaša struktūra, pārvietojamais konveijers, iekrāvējam specifiska pārkraušanas funkcija, liels slīpuma konveijers u. c.

2022-10-25 skatīt vairāk

Pcb shuttle konveijera ražotāji ieviest cauruļveida skrūvju konveijera

(1) cauruļveida darba princips. Pcb shuttle konveijera ražotājs stāsta, ka skrūvju konveijers izmanto rotējošo skrūvi, lai pārvietotu pārvadāto materiālu gar fiksēto korpusu, lai veiktu transportēšanas darbus. Pcb shuttle konveijera ražotāji stāsta, ka tās galvas un astes gultņi tiek pārvietoti uz apvalka ārpusi, karājas gultnis pieņem bīdāmo gultni ar putekļu necaurlaidīgu blīvēšanas ierīci, gultņu krūms parasti ir izgatavots no pulvera metalurģijas, cementa transportēšana pieņem filca gultņu krūms, Karājas vārpstas un skrūvju vārpstas ir bīdāmā bloka savienojums.

2022-11-01 skatīt vairāk

Pcb shuttle transportieru klasifikācija

Tagad ir veikts šāds ievads: pcb shuttle transportieri ir klasificēti atbilstoši to mērķiem, tostarp vispārējas mobilo, pazemes pick, fiksēto atvērtu bedres ieguves, īpašu struktūru, pārvietojamo konveijera, pārlādēšanas funkcija, kas raksturīga iekrāvējam, stāvajam slīpuma konveijerim utt.

2022-11-21 skatīt vairāk

Smart dēļi apstrādes mašīna & smart konveijeri sistēma

Vanstron aprīkojums, kas veido smart smt līniju, ir savienots ar line control pc (atsevišķu datoru centrālajai vanstron iekārtu kontrolei), izmantojot lan komunikāciju. Klients pārsūta pcb informāciju uz katru vanstron iekārtu, izmantojot līnijas kontroles datoru, lai operators varētu viegli mainīt platumu. Turklāt tas piesaista uzmanību kā nākamās paaudzes smt risinājums, kas uzlabo klientu produktivitāti un konkurētspēju, ļaujot reālā laika objekta statusa uzraudzību.

2022-11-08 skatīt vairāk

Piemērošana pcb shuttle konveijera ražotājiem ieviest konveijera

Pirmkārt, tas tiks skaidrots no sastāva jostas mašīnu sistēmu. Pcb shuttle konveijera ražotāji stāsta, ka konveijera josta ir vissvarīgākais berammateriāla transportēšana un iekraušana un izkraušana, ko var plaši izmantot kalnrūpniecībā, metalurģijā, celtniecības materiālos, ķīmiskajā rūpniecībā, elektroenerģijas un pārtikas pārstrādes. Un citas rūpniecības nozares, akmeņogļu raktuves, metāla raktuves, dzelzs un tērauda uzņēmumi, ostas, cementa rūpnīcas un citas vietas var redzēt lielu skaitu ādas mašīnu lietojumprogrammas.

2022-11-14 skatīt vairāk

skatīt vairāk