O FIRMIE 

Vanstron Automation Co.,Ltd, jest globalnym dostawcą, który produkuje i eksportuje sprzęt do montażu pcb, taki jak maszyna do obsługi płyt, inline laser marker, inline piece do utwardzania pionowego, piece do utwardzania UV do procesu automatyzacji SMT. Od momentu powstania zakładu produkcyjnego w Shenzhen w Chinach w 2015 r., Nasz ciągły rozwój produktów w dziedzinie SMT staje się ważnym dostawcą niektórych firm AVL (zatwierdzonej listy dostawców) i jest rozpoznawany za produkty firmy i responsywność klientów z całego świata w motoryzacji, elektryczności i elektronice, Przemysł obronny i medyczne, stajemy się wiodącym producentem urządzeń peryferyjnych SMT w Chinach z ciągłym wzrostem sprzedaży. Dzięki świetnemu zespołowi inżynierów Vanstron Automation jest nie tylko dostępny, aby zapewnić naszym klientom stabilne standardowe produkty i rozwiązania, ale także oferuje rozwiązania automatyzacji dostosowywania w dziedzinie procesów SMT. Opanujemy zaawansowany, nowoczesny język komunikacji przemysłowej Komunikacja Ethernet z podstawowym programowaniem PLC, która pozwala naszej maszynie połączyć się z dowolną maszyną na świecie jako wyniki, aby pomóc naszym użytkownikom końcowym poprawić wydajność produkcji, ale nie trzeba wydawać zbyt kosztownych kosztów. Vanstron Automation opiera się na wartościach wiarygodności, skupienia i zaufania. Jesteśmy wiarygodni, ponieważ robimy to, co mówimy-i mówimy, co robimy. Jesteśmy skoncentrowani, ponieważ chcemy być najlepsi w tym, w czym jesteśmy dobrzy-w automatyzacji produkcji elektroniki. I jesteśmy godni zaufania, ponieważ nie jesteśmy tylko dostawcą-jesteśmy partnerem. Jesteśmy długoterminowym partnerem światowych liderów rynku i technologii; w naszym portfolio produktów można znaleźć dobrze ugruntowane technologie, a także innowacyjne i pionierskie technologie. Co łączy wszystkie nasze produkty? Liczymy na połączenie wysokiej jakości rozwiązań i kompetentnego wsparcia, które zapewni Ci długoterminowe i zrównoważone korzyści procesowe. Nasze podstawowe produkty obejmują takie jak maszyna do obsługi płyt, inline laser marker, inline piece do utwardzania pionowego, piece do utwardzania UV.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Wprowadzenie przenośnika PCB Shuttle

Wielofunkcyjny przenośnik PCB Shuttle to nowy typ sprzętu transportowego do elektroforezy wstępnej obróbki. Największą cechą przenośnika PCB Shuttle jest to, że różne kąty zanurzenia, metody obracania i prędkości do przodu można zoptymalizować zgodnie z różnymi modelami, aby spełnić najlepsze metody przetwarzania. Lokalizacja i orientacja korpusu koryta znacznie skracają sprzęt ze względu na jego przeszacowanie, dzięki czemu można go używać do urządzeń do elektroforezy wstępnej zamiast przenośników wahadłowych lub innego sprzętu transportowego.

2022-10-13 Zobacz więcej

Gotowość do śledzenia dzięki pracy z systemem znakowania laserowego inline

Szukasz partnera w zakresie systemu znakowania laserowego inline? tutaj automatyzacja Vanstron zainwestowała przez 5 lat, aby maszyna do znakowania laserowego inline była idealna na rynek SMT, który jest najlepszy dla wymagań identyfikowalności.

2022-02-19 Zobacz więcej

Zastosowanie producentów przenośników PCB Shuttle wprowadza przenośnik

Przede wszystkim zostanie to wyjaśnione na podstawie składu systemu maszyny taśmowej. Producenci przenośników PCB Shuttle mówią, że przenośnik taśmowy jest najważniejszym sprzętem do transportu i załadunku i rozładunku materiałów sypkich, który może być szeroko stosowany w górnictwie, metalurgii, materiałach budowlanych, przemyśle chemicznym, energii elektrycznej, przetwórstwie żywności i innych dziedzinach przemysłu, w kopalniach węgla, kopalniach metali, przedsiębiorstwach żelaza i stali, Porty, cementownie i inne miejsca mogą zobaczyć dużą liczbę zastosowań maszyn skórzanych. Producenci przenośników PCB Shuttle informują, że maszyny transportowe mogą nie tylko zakończyć transport materiałów sypkich, ale także przenosić materiały sypkie. Duża różnica.

2022-10-17 Zobacz więcej

Klasyfikacja przenośników PCB Shuttle

Obecnie wprowadza się następujące wprowadzenie: Przenośniki PCB Shuttle są klasyfikowane zgodnie z ich przeznaczeniem, w tym mobilny ogólnego przeznaczenia, selekcja podziemna, górnictwo odkrywkowe stałe, specjalna konstrukcja, przenośnik przesuwalny, funkcja przeładowywania specyficzna dla ładowarki, przenośnik o dużym nachyleniu itp.

2022-10-25 Zobacz więcej

Producenci przenośników PCB Shuttle wprowadzają rurowy przenośnik ślimakowy

(1) Zasada działania typu rurowego. Producent przenośnika PCB Shuttle informuje, że przenośnik ślimakowy wykorzystuje obracającą się śrubę do przesuwania przenoszonego materiału wzdłuż stałej obudowy w celu wykonania prac transportowych. Producenci przenośników PCB Shuttle informują, że jego łożyska głowicy i ogona są przenoszone na zewnątrz skorupy, łożysko wiszące przyjmuje łożysko ślizgowe z pyłoszczelnym urządzeniem uszczelniającym, tuleja łożyskowa jest na ogół wykonana z metalurgii proszków, transport cementu przyjmuje filcową tuleję łożyskową, Wał wiszący i wał śrubowy są przesuwnym połączeniem blokowym.

2022-11-01 Zobacz więcej

Klasyfikacja przenośników wahadłowych PCB

Teraz wprowadzono następujące wprowadzenie: Przenośniki PCB Shuttle są klasyfikowane zgodnie z ich przeznaczeniem, w tym mobilne, podziemne, stałe wydobycie odkrywkowe, specjalna konstrukcja, ruchomy przenośnik, funkcja przeładowania specyficzna dla ładowarki, przenośnik o stromym nachyleniu itp.

2022-11-21 Zobacz więcej

Inteligentna maszyna do obsługi deski i system inteligentnych przenośników

Sprzęt Vanstron stanowiący inteligentną linię SMT jest podłączony do komputera sterującego linią (oddzielny komputer do centralnego sterowania obiektami Vanstron) poprzez komunikację LAN. Klient przesyła informacje o PCB do każdego sprzętu Vanstron za pośrednictwem komputera sterującego linią, dzięki czemu operator może łatwo zmienić szerokość. Ponadto przyciąga uwagę jako rozwiązanie SMT nowej generacji, które poprawia produktywność i konkurencyjność klientów, umożliwiając monitorowanie stanu obiektu w czasie rzeczywistym.

2022-11-08 Zobacz więcej

Zastosowanie producentów przenośników wahadłowych PCB wprowadza przenośnik

Po pierwsze, zostanie to wyjaśnione na podstawie składu systemu maszyny taśmowej. Producenci przenośników PCB Shuttle mówią, że przenośnik taśmowy jest najważniejszym materiałem masowym do transportu i załadunku i rozładunku, który może być szeroko stosowany w górnictwie, metalurgii, materiałach budowlanych, przemyśle chemicznym, energii elektrycznej i przetwórstwie żywności. A inne pola przemysłowe, kopalnie węgla, kopalnie metali, przedsiębiorstwa żelaza i stali, porty, cementownie i inne miejsca mogą zobaczyć dużą liczbę zastosowań maszyn skórzanych.

2022-11-14 Zobacz więcej

Zobacz więcej