O FIRMIE 

Vanstron Automation Co.,Ltd, jest globalnym dostawcą, który produkuje i eksportuje sprzęt do montażu pcb, taki jak maszyna do obsługi płyt, inline laser marker, inline piece do utwardzania pionowego, piece do utwardzania UV do procesu automatyzacji SMT. Od momentu powstania zakładu produkcyjnego w Shenzhen w Chinach w 2015 r., Nasz ciągły rozwój produktów w dziedzinie SMT staje się ważnym dostawcą niektórych firm AVL (zatwierdzonej listy dostawców) i jest rozpoznawany za produkty firmy i responsywność klientów z całego świata w motoryzacji, elektryczności i elektronice, Przemysł obronny i medyczne, stajemy się wiodącym producentem urządzeń peryferyjnych SMT w Chinach z ciągłym wzrostem sprzedaży. Dzięki świetnemu zespołowi inżynierów Vanstron Automation jest nie tylko dostępny, aby zapewnić naszym klientom stabilne standardowe produkty i rozwiązania, ale także oferuje rozwiązania automatyzacji dostosowywania w dziedzinie procesów SMT. Opanujemy zaawansowany, nowoczesny język komunikacji przemysłowej Komunikacja Ethernet z podstawowym programowaniem PLC, która pozwala naszej maszynie połączyć się z dowolną maszyną na świecie jako wyniki, aby pomóc naszym użytkownikom końcowym poprawić wydajność produkcji, ale nie trzeba wydawać zbyt kosztownych kosztów. Vanstron Automation opiera się na wartościach wiarygodności, skupienia i zaufania. Jesteśmy wiarygodni, ponieważ robimy to, co mówimy-i mówimy, co robimy. Jesteśmy skoncentrowani, ponieważ chcemy być najlepsi w tym, w czym jesteśmy dobrzy-w automatyzacji produkcji elektroniki. I jesteśmy godni zaufania, ponieważ nie jesteśmy tylko dostawcą-jesteśmy partnerem. Jesteśmy długoterminowym partnerem światowych liderów rynku i technologii; w naszym portfolio produktów można znaleźć dobrze ugruntowane technologie, a także innowacyjne i pionierskie technologie. Co łączy wszystkie nasze produkty? Liczymy na połączenie wysokiej jakości rozwiązań i kompetentnego wsparcia, które zapewni Ci długoterminowe i zrównoważone korzyści procesowe. Nasze podstawowe produkty obejmują takie jak maszyna do obsługi płyt, inline laser marker, inline piece do utwardzania pionowego, piece do utwardzania UV.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Jak piece do utwardzania UV w najnowocześniejszej technologii PCB rewolucjonizują produkcję PCB

Wprowadzenie: Produkcja PCB wymaga wysokiego stopnia precyzji i kontroli, a utwardzanie jest kluczowym procesem w cyklu produkcyjnym. Dzięki piecom do utwardzania UV firmy Vanstron do PCB producenci mogą teraz korzystać z najnowocześniejszej technologii, aby usprawnić swoje procesy produkcyjne i poprawić wyniki finansowe.

2023-05-10 Zobacz więcej

Single Magazine Unloader dla firmy PCB wprowadza rozładowujący

Single Magazine Unloader dla firmy PCB informuje, że odładowujący gwiazdę jest zwykle instalowany w dolnej części zbiornika popiołu kolektora pyłu. Single Magazine Unloader dla firmy PCB informuje, że aby zapewnić, że połączenie jest szczelne i szczelne, pewien poziom pyłu powinien być zawsze przechowywany (przechowywany) w górnej części obrotowego zaworu odprowadzającego kurz.

2023-04-19 Zobacz więcej

Środki ostrożności dotyczące korzystania z Single Magazine Unloader dla dostawców PCB

1. Przed użyciem Single Magazine Unloader dla dostawców PCB należy sprawdzić ilość oleju smarowego i rodzaj oleju w reduktorze, wymienić go na nowy olej po miesiącu pracy i wymienić olej raz w roku. 2. Podłącz interfejs źródła powietrza, sprawdź, czy interfejs jest blokowany przez obce obiekty w tym samym czasie, i upewnij się, że interfejs jest czysty i gładki;

2023-04-12 Zobacz więcej

Maszyna do obsługi PCB Vanstron Smart z oprogramowaniem głównym Center

Inteligentny przenośnik Systme firmy Vanstron może zbudować inteligentną linię SMT. Jest to rozwiązanie, które umożliwia zintegrowane zarządzanie w całym przedsiębiorstwie i zautomatyzowaną linię produkcyjną.

2023-04-06 Zobacz więcej

Dokładność zakupu pojedynczego magazynu Unloader dla produktów PCB

Buy Single Magazine Unloader dla produktów PCB mówi, że star unloader ma wysoką precyzję przetwarzania i ma funkcję blokowania powietrza. Buy Single Magazine Unloader dla produktów PCB informuje, że może być używany jako podajnik ilościowy proszku do systemów kruszenia i sortowania, jako rozładowujący do systemów separacji i zbierania pyłu lub do pneumatycznych systemów przenoszenia ciśnieniowego i ssącego.

2023-04-03 Zobacz więcej

Dwie linie inteligentnych maszyn obsługujących płyty firmy Vanstron, przemysłowe 4.0 Ready!

Dwie linie inteligentnych maszyn obsługujących płyty firmy Vanstron, przemysłowe 4.0 Ready!

2023-04-03 Zobacz więcej

Cechy niskiej ceny pojedynczego rozładowania magazynów dla PCB w Chinach

(1) Niska cena Single Magazine Unloader dla PCB China informuje, że wyładowujący przyjmuje zasadę rotacji planetarnej, a wejście i wyjście znajdują się na tej samej osi. Niska cena Single Magazine Unloader dla PCB China mówi, że ma wyjątkowość bezpośredniego podłączenia do silnika, dzięki czemu ma zwartą strukturę, piękny wygląd, nowatorski kształt, mały rozmiar i lekką wagę.

2023-03-27 Zobacz więcej

China Single Magazine Unloader dla PCB w sprzedaży wprowadza zastosowania rozładowującego

China Single Magazine Unloader dla PCB w sprzedaży informuje, że odładowujący jest typ odporny na ciśnienie, przyjmuje zamknięty wirnik. China Single Magazine Unloader dla PCB w sprzedaży Może być szeroko stosowany w typach ssących, ciśnieniowych systemach transportu powietrza i urządzeniach do przenoszenia podciśnienia.

2023-03-20 Zobacz więcej

Zobacz więcej