O FIRMIE 

Vanstron Automation Co.,Ltd, jest globalnym dostawcą, który produkuje i eksportuje sprzęt do montażu pcb, taki jak maszyna do obsługi płyt, inline laser marker, inline piece do utwardzania pionowego, piece do utwardzania UV do procesu automatyzacji SMT. Od momentu powstania zakładu produkcyjnego w Shenzhen w Chinach w 2015 r., Nasz ciągły rozwój produktów w dziedzinie SMT staje się ważnym dostawcą niektórych firm AVL (zatwierdzonej listy dostawców) i jest rozpoznawany za produkty firmy i responsywność klientów z całego świata w motoryzacji, elektryczności i elektronice, Przemysł obronny i medyczne, stajemy się wiodącym producentem urządzeń peryferyjnych SMT w Chinach z ciągłym wzrostem sprzedaży. Dzięki świetnemu zespołowi inżynierów Vanstron Automation jest nie tylko dostępny, aby zapewnić naszym klientom stabilne standardowe produkty i rozwiązania, ale także oferuje rozwiązania automatyzacji dostosowywania w dziedzinie procesów SMT. Opanujemy zaawansowany, nowoczesny język komunikacji przemysłowej Komunikacja Ethernet z podstawowym programowaniem PLC, która pozwala naszej maszynie połączyć się z dowolną maszyną na świecie jako wyniki, aby pomóc naszym użytkownikom końcowym poprawić wydajność produkcji, ale nie trzeba wydawać zbyt kosztownych kosztów. Vanstron Automation opiera się na wartościach wiarygodności, skupienia i zaufania. Jesteśmy wiarygodni, ponieważ robimy to, co mówimy-i mówimy, co robimy. Jesteśmy skoncentrowani, ponieważ chcemy być najlepsi w tym, w czym jesteśmy dobrzy-w automatyzacji produkcji elektroniki. I jesteśmy godni zaufania, ponieważ nie jesteśmy tylko dostawcą-jesteśmy partnerem. Jesteśmy długoterminowym partnerem światowych liderów rynku i technologii; w naszym portfolio produktów można znaleźć dobrze ugruntowane technologie, a także innowacyjne i pionierskie technologie. Co łączy wszystkie nasze produkty? Liczymy na połączenie wysokiej jakości rozwiązań i kompetentnego wsparcia, które zapewni Ci długoterminowe i zrównoważone korzyści procesowe. Nasze podstawowe produkty obejmują takie jak maszyna do obsługi płyt, inline laser marker, inline piece do utwardzania pionowego, piece do utwardzania UV.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Wprowadzenie przenośnika PCB Shuttle

Wielofunkcyjny przenośnik PCB Shuttle to nowy typ sprzętu transportowego do elektroforezy wstępnej obróbki. Największą cechą przenośnika PCB Shuttle jest to, że różne kąty zanurzenia, metody obracania i prędkości do przodu można zoptymalizować zgodnie z różnymi modelami, aby spełnić najlepsze metody przetwarzania. Lokalizacja i orientacja korpusu koryta znacznie skracają sprzęt ze względu na jego przeszacowanie, dzięki czemu można go używać do urządzeń do elektroforezy wstępnej zamiast przenośników wahadłowych lub innego sprzętu transportowego.

2022-10-13 Zobacz więcej

Producenci przenośników PCB Shuttle wprowadzają dwa rodzaje przenośników

Producenci przenośników PCB Shuttle informują, że powszechnie używane przenośniki taśmowe można podzielić na zwykłe przenośniki taśmowe z rdzeniem płótna, przenośniki taśmowe o wysokiej wytrzymałości z rdzeniem stalowym, przenośniki taśmowe o pełnej odporności przeciwwybuchowej, przenośniki taśmowe o zmniejszonej palności, przenośniki taśmowe o podwójnej prędkości o podwójnej prędkości przenośnik taśmowy transportowy, odwracalny mobilny przenośnik taśmowy, odporny na zimno przenośnik taśmowy itp.

2022-12-12 Zobacz więcej

Bare deski Destacker dla producentów PCB Chiny

Cechy techniczne. 1. Gołe deski Destacker dla producentów PCB w Chinach Destacker może zastąpić ręczne puszki i tradycyjne destackery pustych puszek, które mogą zaoszczędzić dużo pracy i zwiększyć zdolność produkcyjną. 2. Gołe płyty Destacker dla producentów PCB w Chinach przyjmuje programowalny komputerowy system sterowania, który poprawia dokładność działań mechanicznych i jest łatwy w obsłudze.

2023-01-16 Zobacz więcej

Tryb aplikacji Bare boards Destacker dla PCB

Bare płyty Destacker dla PCB mówi, że po pierwsze, wyjaśnia na podstawie składu systemu przenośnika taśmowego, a przenośnik taśmowy jest najważniejszym sprzętem do transportu i załadunku i rozładunku materiałów sypkich. Bare deski Destacker dla PCB mówi, że może być szeroko stosowany w górnictwie, metalurgii, materiałach budowlanych, przemyśle chemicznym, energii elektrycznej, przetwórstwie żywności i innych dziedzinach przemysłu.

2023-01-02 Zobacz więcej

Klasyfikacja przenośników PCB Shuttle

Obecnie wprowadza się następujące wprowadzenie: Przenośniki PCB Shuttle są klasyfikowane zgodnie z ich przeznaczeniem, w tym mobilny ogólnego przeznaczenia, selekcja podziemna, górnictwo odkrywkowe stałe, specjalna konstrukcja, przenośnik przesuwalny, funkcja przeładowywania specyficzna dla ładowarki, przenośnik o dużym nachyleniu itp.

2022-10-25 Zobacz więcej

Opis płyt Bare Destacker dla PCB

Ta jednostka płyt Bare Destacker dla PCB jest przeznaczona do ładowania gołych desek na linię SMT. Unikalne krzywki separacyjne pobierają jedną płytkę PCB z dolnej części ułożonych w stos desek i delikatnie obniżają ją na pasach ESD, aby przenieść ją do dalszej maszyny.

2022-12-26 Zobacz więcej

Zastosowanie producentów przenośników wahadłowych PCB wprowadza przenośnik

Po pierwsze, zostanie to wyjaśnione na podstawie składu systemu maszyny taśmowej. Producenci przenośników PCB Shuttle mówią, że przenośnik taśmowy jest najważniejszym materiałem masowym do transportu i załadunku i rozładunku, który może być szeroko stosowany w górnictwie, metalurgii, materiałach budowlanych, przemyśle chemicznym, energii elektrycznej i przetwórstwie żywności. A inne pola przemysłowe, kopalnie węgla, kopalnie metali, przedsiębiorstwa żelaza i stali, porty, cementownie i inne miejsca mogą zobaczyć dużą liczbę zastosowań maszyn skórzanych.

2022-11-14 Zobacz więcej

Producenci przenośników PCB Shuttle wprowadzają rurowy przenośnik ślimakowy

(1) Zasada działania typu rurowego. Producent przenośnika PCB Shuttle Conveyor twierdzi, że przenośnik ślimakowy wykorzystuje obracającą się śrubę do przesuwania przenoszonego materiału wzdłuż stałej powłoki w celu wykonania prac transportowych. Producenci przenośników PCB Shuttle mówią, że jego łożyska głowicy i ogona przesuwają się na zewnątrz obudowy, łożysko wiszące przyjmuje łożysko ślizgowe z pyłoszczelnym urządzeniem uszczelniającym, tuleja łożyska jest zwykle wykonana z metalurgii proszków, przenośnik cementowy przyjmuje filcowe łożysko krzewiaste, wał wiszący i wał śrubowy są przesuwnym połączeniem blokowym.

2022-11-28 Zobacz więcej

Zobacz więcej