O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Pcb shuttle dopravníkov výrobcovia predstavujú dva druhy dopravníkov

Pcb shuttle dopravníky výrobcovia vám povedať, že bežne používané pásové dopravníky možno rozdeliť na bežné plátno jadro pásové dopravníky, oceľové lano jadro vysoko pevné pásové dopravníky, plne výbuchu-proof vykladanie pásových dopravníkov, retardívne pásové dopravníky, dvojstupňové prepravné dopravníky s dvojitými rýchlosťami dopravné pásy dopravné pásy, reverzibilný mobilný dopravník pásový dopravník, odolný proti studenému pásu dopravník atď.

2022-12-12 vidieť viac

Holé dosky destacker pre pcb výrobcovia čína

Technické vlastnosti. 1. holé dosky destacker pre výrobcov pcb čína destacker môže nahradiť ručné plechovky a tradičné prázdne plechovky destackers, ktoré môžu ušetriť veľa práce a zvýšiť výrobnú kapacitu. 2. holé dosky destacker pre výrobcov pcb čína prijíma programovateľný počítačový riadiaci systém, ktorý zlepšuje presnosť mechanických akcií a je ľahko ovládateľný.

2023-01-16 vidieť viac

Čína loader & unloader kombinačný systém pre pcb výrobcovia

Čína loader & unloader kombinačný systém pre výrobcov pcb vám hovorí, že pcb (doska s plošnými spojmi) je doska s plošnými spojmi, označovaná ako doska s plošnými spojmi, a je jednou z dôležitých zložiek elektronického priemyslu. Čína loader & unloader kombinačný systém pre výrobcov pcb vám hovorí, že pre takmer každý druh elektronického zariadenia, pokiaľ existujú elektronické komponenty, ako sú integrované obvody, aby sa elektrické prepojenie medzi rôznymi komponentmi, používajú sa tlačené dosky.

2023-03-06 vidieť viac

Režim aplikácie holých dosiek destacker pre pcb

Holé dosky destacker pre pcb vám hovorí, že po prvé, to vysvetľuje zo zloženia pásového dopravného systému, a pásový dopravník je najdôležitejším hromadným materiálom prepravovanie a nakladanie a vykladanie zariadenia. Holé dosky destacker pre pcb vám hovorí, že môže byť široko používaný v baníctve, metalurgii, stavebných materiálov, chemického priemyslu, elektrickej energie, spracovania potravín a iných priemyselných oblastiach.

2023-01-02 vidieť viac

Polovodičový nakladač a vykladač stroja vanstron.

Polovodičový nakladač a vykladač stroja vanstron.

2022-12-21 vidieť viac

Klasifikácia pcb raketoplánov dopravníkov

Nasledujúci úvod je teraz vykonaný: pcb raketoplánu dopravníky sú klasifikované podľa ich účelov, vrátane všeobecne mobilné, podzemné výber, open-pit ťažba pevné, špeciálna konštrukcia, posunuteľný dopravník, funkcia prekladania špecifického zaťaženia, veľký sklonový dopravník atď.

2022-10-25 vidieť viac

Čína single magazine unloader pre pcb na predaj predstaviť použitie unloader

Čína single magazine unloader pre pcb na predaj vám hovorí, že unloader je tlak odolný typ, prijíma uzavretý rotor. Čína single magazine unloader pre pcb na predaj to môže byť široko používaný v sací typ, tlakové vzduchové dopravné systémy a negatívne tlakové dopravné zariadenia.

2023-03-20 vidieť viac

Pcb shuttle dopravníka výrobcovia predstaviť tubulárne skrutky dopravníka

(1) princíp práce tubulárneho typu. Výrobca dopravníkov pcb shuttle vám hovorí, že skrutkový dopravník používa rotujúcu skrutku na pohyb prepravovaného materiálu pozdĺž pevného puzdra na vykonávanie dopravných prác. Pcb shuttle dopravník výrobcovia vám povedať, že jeho hlava a chvost ložiská sú presunuté na vonkajšiu časť shell, závesné ložisko prijíma posuvné ložisko s prachu-proof tesnenie zariadenia, ložiska ložiska je všeobecne vyrobená z práškovej metalurgie, cementové dopravu prijíma plsť ložiska, Závesný hriadeľ a skrutkový hriadeľ sú posuvné blokové spojenie.

2022-11-01 vidieť viac

vidieť viac