O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Ako uv vytvrdzovanie rúry pre špičkové technológie pcb je revolúciu pcb výroby

Úvod: výroba plošných spojov vyžaduje vysoký stupeň presnosti a kontroly, pričom vytvrdenie je rozhodujúcim procesom výrobného cyklu. Vďaka vanstron uv vytvrdzovacie rúry pre pcb, výrobcovia teraz môžu využiť špičkovú technológiu, aby zefektívnili svoje výrobné procesy a zlepšili ich spodnú líniu.

2023-05-10 vidieť viac

Single magazine unloader pre pcb spoločnosť predstavuje unloader

Single magazine unloader pre pcb spoločnosť vám hovorí, že star unloader je všeobecne inštalovaný v spodnej časti zberateľa prachu popola násypka. Single magazine unloader pre pcb spoločnosť vám hovorí, že s cieľom zabezpečiť, že pripojenie je tesný a vzduchotesný, určitá úroveň prachu by mala byť vždy udržiavaná (uložená) na hornej časti rotačného výbojku prachu.

2023-04-19 vidieť viac

Bezpečnostné opatrenia pre používanie jedného zásobníka pre dodávateľov pcb

1. pred použitím jediného vykladača časopisu pre dodávateľov pcb, skontrolujte množstvo mazacieho oleja a typ oleja v redukcii, po jednom mesiaci prevádzky ho nahradiť novým olejom, a potom raz za rok zmeniť olej. 2. pripojte rozhranie zdroja vzduchu, skontrolujte, či je rozhranie zablokované cudzími predmetmi v rovnakom čase, a uistite sa, že rozhranie je čisté a hladké;

2023-04-12 vidieť viac

Vanstron Smart PCB handling machine with Center master software

Vanstron je inteligentný dopravný systém dokáže vybudovať inteligentnú smt linku. Ide o riešenie, ktoré umožňuje celopodnikovú integrovanú správu a automatizovanú výrobnú linku.

2023-04-06 vidieť viac

Presnosť kúpiť single magazine unloader pre pcb produkty

Kúpiť single magazine unloader pre pcb produkty vám hovorí, že star unloader má vysokú presnosť spracovania a má funkciu uzamykacieho vzduchu. Kúpiť single magazine unloader pre pcb produkty vám hovorí, že môže byť použitý ako práškový kvantitatívny podávač pre drvenie a triedenie systémov, ako vykladač pre oddelenie a systémy zberu prachu, alebo pre tlak-kŕmenie a sacie-kŕmenie pneumatické dopravné systémy.

2023-04-03 vidieť viac

Dve línie inteligentných dosiek manipulačných strojov z vanstron, industrial 4.0 pripravené!

Dve línie inteligentných dosiek manipulačných strojov z vanstron, industrial 4.0 pripravené!

2023-04-03 vidieť viac

Vlastnosti nízkej ceny single magazine unloader pre pcb čína

(1) nízka cena single magazine unloader pre pcb čína vám hovorí, že unloader prijíma princíp planetárnej rotácie a vstup a výstup sú na rovnakej osi. Nízka cena single magazine unloader pre pcb čína vám hovorí, že má jedinečnosť je priamo pripojený k motoru, takže je kompaktný štruktúra, krásny vzhľad, nový tvar, malé veľkosti a ľahké hmotnosti.

2023-03-27 vidieť viac

Čína single magazine unloader pre pcb na predaj predstaviť použitie unloader

Čína single magazine unloader pre pcb na predaj vám hovorí, že unloader je tlak odolný typ, prijíma uzavretý rotor. Čína single magazine unloader pre pcb na predaj to môže byť široko používaný v sací typ, tlakové vzduchové dopravné systémy a negatívne tlakové dopravné zariadenia.

2023-03-20 vidieť viac

vidieť viac