O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Aplikácia pcb raketoplánu dopravníkov výrobcovia predstaviť dopravník

Po prvé, to bude vysvetlené zo zloženia pásového stroja systému. Pcb shuttle dopravník výrobcovia vám povedať, že pásový dopravník je najdôležitejší hromadný materiál dopravné a nakladanie a vykladanie zariadenia, ktoré môžu byť široko používané v baníctve, hutníctvo, stavebné materiály, chemický priemysel, elektrická energia, spracovanie potravín a iné priemyselné oblasti, v uhoľných baniach, kovových baniach, železných a oceľových podnikov, Prístavy, cementárne a iné miesta môžu vidieť veľké množstvo aplikácií kožených strojov. Výrobcovia dopravníkov pcb shuttle vám hovoria, že dopravné stroje môžu nielen dokončiť prepravu sypkých materiálov, ale aj prepravovať sypké materiály. Veľký rozdiel.

2022-10-17 vidieť viac

Klasifikácia pcb raketoplánov dopravníkov

Nasledujúci úvod je teraz vykonaný: pcb raketoplánu dopravníky sú klasifikované podľa ich účelov, vrátane všeobecne mobilné, podzemné výber, open-pit ťažba pevné, špeciálna konštrukcia, posunuteľný dopravník, funkcia prekladania špecifického zaťaženia, veľký sklonový dopravník atď.

2022-10-25 vidieť viac

Pcb shuttle dopravníka výrobcovia predstaviť tubulárne skrutky dopravníka

(1) princíp práce tubulárneho typu. Výrobca dopravníkov pcb shuttle vám hovorí, že skrutkový dopravník používa rotujúcu skrutku na pohyb prepravovaného materiálu pozdĺž pevného puzdra na vykonávanie dopravných prác. Pcb shuttle dopravník výrobcovia vám povedať, že jeho hlava a chvost ložiská sú presunuté na vonkajšiu časť shell, závesné ložisko prijíma posuvné ložisko s prachu-proof tesnenie zariadenia, ložiska ložiska je všeobecne vyrobená z práškovej metalurgie, cementové dopravu prijíma plsť ložiska, Závesný hriadeľ a skrutkový hriadeľ sú posuvné blokové spojenie.

2022-11-01 vidieť viac

Klasifikácia pcb raketoplánov dopravníkov

Teraz je vykonaný nasledujúci úvod: pcb raketoplánu dopravníky sú klasifikované podľa ich účelov, vrátane všeobecne-použitie mobilné, podzemné pick, pevné otvorené jamy ťažba, špeciálna štruktúra, pohyblivý dopravník, funkcia prekladania špecifická pre nakladač, strmý sklon dopravníka atď.

2022-11-21 vidieť viac

Inteligentné dosky manipulácia stroj & inteligentné dopravníky systém

Zariadenie vanstron, ktoré tvorí inteligentnú smt linku, je pripojené k riadkovému pc (samostatnému počítaču pre centrálnu kontrolu zariadení vanstron) prostredníctvom lan komunikácie. Zákazník prenáša informácie o plošných spojoch do každého zariadenia vanstron prostredníctvom riadiaceho pc, aby prevádzkovateľ mohol ľahko zmeniť šírku. Okrem toho priťahuje pozornosť ako riešenie smt novej generácie, ktoré zlepšuje produktivitu a konkurencieschopnosť zákazníkov tým, že umožňuje monitorovanie stavu zariadenia v reálnom čase.

2022-11-08 vidieť viac

Aplikácia pcb shuttle dopravníka výrobcovia predstaviť dopravníka

Po prvé, to bude vysvetlené zo zloženia pásového stroja systému. Pcb shuttle dopravníkov výrobcov vám povedať, že dopravný pás je najdôležitejší hromadný materiál prepravovanie a nakladanie a vykladanie, ktorý môže byť široko používaný v baníctve, metalurgie, stavebných materiálov, chemický priemysel, elektrická energia a spracovanie potravín. A iné priemyselné polia, uhoľné bane, kovové bane, železné a oceľové podniky, prístavy, cementárne a iné miesta môžu vidieť veľké množstvo kožených strojov aplikácie.

2022-11-14 vidieť viac

Zavedenie dopravníka pcb shuttle

2022-11-08 vidieť viac

Vanstron vstupuje do veľkej distribúcie so smto v mexiku

Vanstron vstupuje do veľkej distribúcie so smto v mexiku

2022-07-28 vidieť viac

vidieť viac