HAKKıNDA

Vanstron Autoutoo.,, Ltd, kurulları taşıma makinesi, inline lazer işaretleyici makinesi, inline dikey kürleme fırınları, Scuring automation automation otomasyon işlemi için pcb montaj Equipment imalat ve ihracat yapan küresel bir tedarikçidir. Since Shenzhen, CH2015 A A, 2015 yılında bir üretim tesisi kurulması, SMfield alanında sürekli ürün geliştirme bazı Aapproved important (onaylı satıcı listesi) şirketin önemli tedarikçisi haline gelir ve şirket ürünleri ve otomotiv, elektrik ve elektronik, Savunma sanayi ve tıbbi alanlar, sürekli satış büyümesi ile China Speripheral periferik lider üreticisi haline geliyoruz. Thanks büyük mühendislik ekibine, Vanstron Autocustomer, müşterimize istikrarlı standart ürünler ve çözümler sunmak için değil, aynı zamanda Sprocess process süreç alanında özelleştirme otomasyon çözümleri sunmak için kullanılabilir. Son kullanıcılarımızın üretim verimliliğini artırmasına yardımcı olmak için sonuçların ancak çok pahalı bir maliyet harcamaya gerek kalmadan, makinemizin dünyadaki herhangi bir makineyle bağlantı kurmasını sağlayan temel PLprogramlama için Ethernet iletişimi. Vanstron utoutomation, güvenilirlik, odaklanma ve güven değerlerine dayanmaktadır. We güvenilirdir çünkü ne söylediğimizi yaparız-ve ne yaptığımızı söyleriz. We odaklanmıştır çünkü biz iyi olduğumuz şeyde en iyisi olmak istiyoruz-Automating elektronik üretimi. And biz güvenilir çünkü biz sadece bir tedarikçi değiliz-biz bir ortağız. We dünya pazarı ve teknoloji liderlerinin uzun vadeli bir ortağıdır; ürün portföyümüzde, iyi kurulmuş teknolojilerin yanı sıra yenilikçi ve öncü teknolojiler bulabilirsiniz. What tüm ürünlerimizi bağlıyor mu? We size uzun vadeli ve sürdürülebilir süreç avantajları sağlayan yüksek kaliteli çözümler ve yetkin destek kombinasyonuna güvenin. Our çekirdek ürünleri panoları taşıma makinesi, inline lazer işaretleyici makinesi, inline dikey kür fırınları, Ucuring kür fırınları gibi içerir.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Pcb'nin son teknoloji teknolojisi için uv kürleme fırınları pcb üretimini nasıl değiştiriyor?

Giriş: pcb üretimi, üretim döngüsünde önemli bir süreç olan kürleme ile yüksek derecede hassasiyet ve kontrol gerektirir. Vanstron'un pcb için uv kürleme fırınları sayesinde, üreticiler artık üretim süreçlerini kolaylaştırmak ve alt hatlarını geliştirmek için en son teknolojiden yararlanabilirler.


Pcb şirketi için tek dergi boşaltıcı

Pcb şirketi için tek dergi boşaltıcı, yıldız boşaltıcısının genellikle toz toplayıcı kül haznesinin alt kısmına monte edildiğini söyler. Pcb şirketi için tek dergi boşaltıcı, bağlantının sıkı ve hava geçirmez olduğundan emin olmak için, döner toz boşaltma valfinin üst kısmında belirli bir toz seviyesi daima (depolanmalıdır) tutulmalıdır.


Pcb tedarikçileri için tek dergi boşaltıcı kullanma önlemleri

1. pcb tedarikçileri için tek dergi boşaltıcı kullanmadan önce, yağlama yağı miktarını ve redüktördeki yağ türünü kontrol edin, bir aylık işlemden sonra yeni yağla değiştirin ve bundan sonra yağı bir kez değiştirin. 2. hava kaynağı arayüzünü bağlayın, arayüzün aynı anda yabancı nesneler tarafından engellenip engellenmediğini kontrol edin ve arayüzün temiz ve pürüzsüz olduğundan emin olun;


Merkezi ana yazılımı ile vanstron akıllı pcb taşıma makinesi

Vanstron'un akıllı konveyör sistemi akıllı smt hattı oluşturabilir. Bu, kurumsal geniş entegre yönetim ve otomatik üretim hattını sağlayan bir çözümdür.


Pcb ürünleri için tek dergi satın alma doğruluğu

Pcb ürünleri için tek bir dergi boşaltıcı satın almak yıldız boşaltıcı yüksek işleme hassasiyeti ve kilitleme hava işlevi olduğunu söyler. Pcb ürünleri için tekli dergi boşaltıcı satın alın, ayırma ve toz toplama sistemleri için bir boşaltıcı olarak veya basınç besleme ve emme besleme pnömatik taşıma sistemleri için kırma ve derecelendirme sistemleri için bir toz kantitatif besleyici olarak kullanılabileceğini söyler.


Vanstron, endüstriyel 4.0 hazır iki akıllı tahta taşıma makineleri hattı!

Vanstron, endüstriyel 4.0 hazır iki akıllı tahta taşıma makineleri hattı!


Pcb çin için düşük fiyat tek dergi unloader özellikleri

(1) pcb çin için düşük fiyat tek dergi boşaltıcı, yükleyicinin gezegen dönüşü prensibini benimsediğini ve giriş ve çıkışın aynı eksende olduğunu söyler. Pcb çin için düşük fiyat tek dergi boşaltıcı, doğrudan motora bağlı olmanın benzersizliğine sahip olduğunu söyler, bu yüzden yapıda kompakt, görünüşte güzel, yeni şekil, küçük boyutlu ve hafif ağırlıktadır.


Satışlarda pcb için çin tek dergisi unloader kullanımını tanıtmak

Satışlardaki pcb için çin tek dergisi boşaltıcı, yükleyicinin basınca dayanıklı tip olduğunu, kapalı bir rotor benimsediğini söyler. Satışta pcb için çin tek dergi boşaltıcı, emme tipi, basınç tipi hava taşıma sistemleri ve negatif basınç taşıma ekipmanlarında yaygın olarak kullanılabilir.


daha fazla göster