HAKKıNDA

Vanstron Autoutoo.,, Ltd, kurulları taşıma makinesi, inline lazer işaretleyici makinesi, inline dikey kürleme fırınları, Scuring automation automation otomasyon işlemi için pcb montaj Equipment imalat ve ihracat yapan küresel bir tedarikçidir. Since Shenzhen, CH2015 A A, 2015 yılında bir üretim tesisi kurulması, SMfield alanında sürekli ürün geliştirme bazı Aapproved important (onaylı satıcı listesi) şirketin önemli tedarikçisi haline gelir ve şirket ürünleri ve otomotiv, elektrik ve elektronik, Savunma sanayi ve tıbbi alanlar, sürekli satış büyümesi ile China Speripheral periferik lider üreticisi haline geliyoruz. Thanks büyük mühendislik ekibine, Vanstron Autocustomer, müşterimize istikrarlı standart ürünler ve çözümler sunmak için değil, aynı zamanda Sprocess process süreç alanında özelleştirme otomasyon çözümleri sunmak için kullanılabilir. Son kullanıcılarımızın üretim verimliliğini artırmasına yardımcı olmak için sonuçların ancak çok pahalı bir maliyet harcamaya gerek kalmadan, makinemizin dünyadaki herhangi bir makineyle bağlantı kurmasını sağlayan temel PLprogramlama için Ethernet iletişimi. Vanstron utoutomation, güvenilirlik, odaklanma ve güven değerlerine dayanmaktadır. We güvenilirdir çünkü ne söylediğimizi yaparız-ve ne yaptığımızı söyleriz. We odaklanmıştır çünkü biz iyi olduğumuz şeyde en iyisi olmak istiyoruz-Automating elektronik üretimi. And biz güvenilir çünkü biz sadece bir tedarikçi değiliz-biz bir ortağız. We dünya pazarı ve teknoloji liderlerinin uzun vadeli bir ortağıdır; ürün portföyümüzde, iyi kurulmuş teknolojilerin yanı sıra yenilikçi ve öncü teknolojiler bulabilirsiniz. What tüm ürünlerimizi bağlıyor mu? We size uzun vadeli ve sürdürülebilir süreç avantajları sağlayan yüksek kaliteli çözümler ve yetkin destek kombinasyonuna güvenin. Our çekirdek ürünleri panoları taşıma makinesi, inline lazer işaretleyici makinesi, inline dikey kür fırınları, Ucuring kür fırınları gibi içerir.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Pttle ttle huttle konveyörünün Introduction

The çok fonksiyonlu Pttle ttle huttle konveyör, ön işlem elektroforez için yeni bir taşıma ekipmanıdır. The Pttle ttle huttle konveyörünün en büyük özelliği, farklı daldırma açılarının, dönüş yöntemlerinin ve ileri hızların en iyi işleme yöntemlerini karşılamak için farklı modellere göre optimize edilebilmesidir. Trough he, sarkaç konveyörleri veya diğer nakliye ekipmanı yerine ön işlem elektroforez ekipmanı için kullanılabilmesi için, aşırı pozlaması nedeniyle ekipmanı büyük ölçüde kısaltır.


Inline lazer markalama sistemi ile çalışarak izlenebilirlik için hazır olmak

Satır içi lazer markalama sisteminin ortağını mı arıyorsunuz? burada inline anstron otomasyon, satır içi lazer markalama makinesini izlenebilirliğin gereksinimleri için en iyi olan inline laser market pazarı için mükemmel hale getirmek için 5 yıl yatırım yaptı.


Phe Pconveyor ttle ttle huttle konveyör üreticileri konveyör tanıtmak uygulaması

Her şeyden önce, kemer makinesi sisteminin bileşiminden açıklanacaktır. PCB ttle huttle konveyör üreticileri, madencilik, metalurji, yapı malzemeleri, kimya sanayi, elektrik, gıda işleme ve diğer endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılabilen bant konveyörünün en önemli dökme malzeme taşıma ve yükleme ve boşaltma ekipmanı olduğunu söyler. kömür madenlerinde, metal madenlerinde, demir ve çelik işletmelerinde, Limanlar, çimento fabrikaları ve diğer yerler deri makinelerinin çok sayıda uygulamasını görebilir. PCB ttle huttle konveyör üreticileri, nakliye makinelerinin sadece dökme malzemelerin taşınmasını tamamlayamayacağını, aynı zamanda dökme malzemeleri de taşıyabileceğini söylüyor. Büyük fark.


Ttle ttle ttle huttle konveyörlerin Classification

To aşağıdaki giriş şimdi yapılır: Pttle ttle ttle huttle konveyörler genel amaçlı mobil, yeraltı seçimi, açık ocak madenciliği sabit, özel yapı, ceable ceable konveyör, yükleyiciye özel yeniden yükleme fonksiyonu, büyük eğimli konveyör, vb. dahil olmak üzere amaçlarına göre sınıflandırılmıştır.


PCtubular ttle huttle konveyör üreticileri boru şeklindeki vidalı konveyör tanıtmak

(1) boru tipi çalışma prensibi. The Pconveyor ttle ttle huttle konveyör üreticisi, vidalı konveyörün taşıma işini yürütmek için taşınan malzemeyi sabit muhafaza boyunca taşımak için dönen vidayı kullandığını söyler. PCB ttle huttle konveyör üreticileri, kafa ve kuyruk yataklarının kabuğun dışına taşındığını, asılı yatağın toz geçirmez bir sızdırmazlık cihazı ile kayan yatağı benimsediğini, rulman çalısının genellikle toz metalurjiden yapıldığını, çimento taşımasının keçe rulman çalısını, Asılı şaft ve vida mili sürgülü blok bağlantısıdır.


Pttle ttle ttle huttle Conveyors Classification

Now aşağıdaki giriş yapılır: PCttle ttle huttle Conveyors genel amaçlı mobil, yeraltı pick, sabit açık çukur madenciliği, özel yapı, hareketli konveyör, yeniden yükleme fonksiyonu dahil olmak üzere amaçlarına göre sınıflandırılır yükleyici, dik eğimli konveyör, vb.


Smart ards oards Handling aaa& Smart ononveyors sistemi

Akıllı SMT hattını oluşturan he he Vanstron ekipmanı Lan( Vanstron tesislerinin merkezi kontrolü için ayrı bilgisayar) Lcommunication communication iletişim yoluyla bağlanır. The müşteri, PCinformation bilgilerini her bir Vanstron ekipmanına hat kontrolü aracılığıyla aktarır, böylece operatör genişliği kolayca değiştirebilir. In ek olarak, tesis durumunun gerçek zamanlı izlenmesini sağlayarak müşterilerin üretkenliğini ve rekabet gücünü artıran yeni nesil bir Ssolution solution çözüm olarak dikkat çekiyor.


Application f f PB huttle huttle ttle onveyor ananufacturers nntroduce ononveyor

First, kemer makinesi sisteminin bileşiminden açıklanacaktır. PCB huhuttle Conveyor üreticileri, konveyör bandının madencilik, metalurji, yapı malzemeleri, kimya endüstrisi, elektrik enerjisi ve gıda işlemlerinde yaygın olarak kullanılabilen en önemli dökme malzeme taşıma ve yükleme ve boşaltma olduğunu söylüyor. Ve diğer endüstriyel alanlar, kömür madenleri, metal madenleri, demir ve çelik işletmeleri, limanlar, çimento fabrikaları ve diğer yerler çok sayıda deri makine uygulamasını görebilir.


daha fazla göster