HAKKıNDA

Vanstron Autoutoo.,, Ltd, kurulları taşıma makinesi, inline lazer işaretleyici makinesi, inline dikey kürleme fırınları, Scuring automation automation otomasyon işlemi için pcb montaj Equipment imalat ve ihracat yapan küresel bir tedarikçidir. Since Shenzhen, CH2015 A A, 2015 yılında bir üretim tesisi kurulması, SMfield alanında sürekli ürün geliştirme bazı Aapproved important (onaylı satıcı listesi) şirketin önemli tedarikçisi haline gelir ve şirket ürünleri ve otomotiv, elektrik ve elektronik, Savunma sanayi ve tıbbi alanlar, sürekli satış büyümesi ile China Speripheral periferik lider üreticisi haline geliyoruz. Thanks büyük mühendislik ekibine, Vanstron Autocustomer, müşterimize istikrarlı standart ürünler ve çözümler sunmak için değil, aynı zamanda Sprocess process süreç alanında özelleştirme otomasyon çözümleri sunmak için kullanılabilir. Son kullanıcılarımızın üretim verimliliğini artırmasına yardımcı olmak için sonuçların ancak çok pahalı bir maliyet harcamaya gerek kalmadan, makinemizin dünyadaki herhangi bir makineyle bağlantı kurmasını sağlayan temel PLprogramlama için Ethernet iletişimi. Vanstron utoutomation, güvenilirlik, odaklanma ve güven değerlerine dayanmaktadır. We güvenilirdir çünkü ne söylediğimizi yaparız-ve ne yaptığımızı söyleriz. We odaklanmıştır çünkü biz iyi olduğumuz şeyde en iyisi olmak istiyoruz-Automating elektronik üretimi. And biz güvenilir çünkü biz sadece bir tedarikçi değiliz-biz bir ortağız. We dünya pazarı ve teknoloji liderlerinin uzun vadeli bir ortağıdır; ürün portföyümüzde, iyi kurulmuş teknolojilerin yanı sıra yenilikçi ve öncü teknolojiler bulabilirsiniz. What tüm ürünlerimizi bağlıyor mu? We size uzun vadeli ve sürdürülebilir süreç avantajları sağlayan yüksek kaliteli çözümler ve yetkin destek kombinasyonuna güvenin. Our çekirdek ürünleri panoları taşıma makinesi, inline lazer işaretleyici makinesi, inline dikey kür fırınları, Ucuring kür fırınları gibi içerir.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Pttle ttle huttle konveyörünün Introduction

The çok fonksiyonlu Pttle ttle huttle konveyör, ön işlem elektroforez için yeni bir taşıma ekipmanıdır. The Pttle ttle huttle konveyörünün en büyük özelliği, farklı daldırma açılarının, dönüş yöntemlerinin ve ileri hızların en iyi işleme yöntemlerini karşılamak için farklı modellere göre optimize edilebilmesidir. Trough he, sarkaç konveyörleri veya diğer nakliye ekipmanı yerine ön işlem elektroforez ekipmanı için kullanılabilmesi için, aşırı pozlaması nedeniyle ekipmanı büyük ölçüde kısaltır.


PCB ttle huttle konveyör üreticileri iki çeşit konveyör tanıtmak

PCB ttle huttle konveyör üreticileri, yaygın olarak kullanılan bant konveyörlerinin sıradan tuval çekirdek bant konveyörlerine, çelik halat çekirdeğine yüksek mukavemetli bant konveyörlerine, tam patlamaya dayanıklı boşaltma bandı konveyörlerine, alev geciktirici bant konveyörlerine, çift hızlı çift hızlı bant konveyörlerine ayrılabileceğini söyler. geri dönüşümlü mobil bant konveyör, soğuk dayanıklı bant konveyör, vb.


Bare panoları PPstacanufacturers çin için stacestacker

Teknik özellikler. 1. Bboards boards facanufacturers için tahtalar Destacker çin dehe destacker çok fazla emek tasarrufu ve üretim kapasitesini artırabilir manuel kutular ve geleneksel boş kutular destackers değiştirebilirsiniz. 2. Bboards Cfacanufacturers çin için boards estacker panoları mekanik eylemlerin doğruluğunu artırır ve kullanımı kolay bir programlanabilir bilgisayar kontrol sistemi benimser.


Phinmanufacturers üreticileri için hinhina Loader & Unloader kombinasyon sistemi

Pcb üreticileri için çin loader & unloader kombinasyon sistemi, pcb (baskılı devre kartı) baskılı devre kartı olarak adlandırılan ve elektronik endüstrisinin önemli bileşenlerinden biri olduğunu söyler. Pcb üreticileri için çin loader & unloader kombinasyon sistemi, çeşitli bileşenler arasında elektrik bağlantısı yapmak için entegre devreler gibi elektronik bileşenler olduğu sürece hemen hemen her türlü elektronik ekipman için, baskılı panolar kullanıldığını söyler.


Bpplication Bode of Bare panoları için Destacker PB B

BPB için panolar Destacker ilk önce, bant konveyör sisteminin bileşiminden ve bant konveyörünün en önemli dökme malzeme taşıma ve yükleme ve boşaltma ekipmanıdır. BPB için Bestacker panoları, madencilik, metalurji, yapı malzemeleri, kimya sanayi, elektrik, gıda işleme ve diğer endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılabileceğini söyler.


Vanstron gelen emiconductor yükleyici ve yükleyici makinesi.

Vanstron gelen emiconductor yükleyici ve yükleyici makinesi.


Ttle ttle ttle huttle konveyörlerin Classification

To aşağıdaki giriş şimdi yapılır: Pttle ttle ttle huttle konveyörler genel amaçlı mobil, yeraltı seçimi, açık ocak madenciliği sabit, özel yapı, ceable ceable konveyör, yükleyiciye özel yeniden yükleme fonksiyonu, büyük eğimli konveyör, vb. dahil olmak üzere amaçlarına göre sınıflandırılmıştır.


Satışlarda pcb için çin tek dergisi unloader kullanımını tanıtmak

Satışlardaki pcb için çin tek dergisi boşaltıcı, yükleyicinin basınca dayanıklı tip olduğunu, kapalı bir rotor benimsediğini söyler. Satışta pcb için çin tek dergi boşaltıcı, emme tipi, basınç tipi hava taşıma sistemleri ve negatif basınç taşıma ekipmanlarında yaygın olarak kullanılabilir.


daha fazla göster